Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi az esélye hogy lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy lesz barátnőm ha nem járok bulizni? 18/L

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem bulizós párt keresel, sok. Na jó, kicsit kevesebb, mint heteroként.
2020. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok az a bulizós fajta, mégis van barátnőm. Teljesen véletlen ismerkedtünk össze a suliban.

20/L

2020. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem járok, így máshol próbálkozom 18/L
2020. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Tarskereso app elotti korban nem jartam bulizni. De se iskolakban, se munkahelyen olyan pasi nem akadt, aki tetszett is es alkalom is lett volna ismerkedni. Masnak a sors talcan hozott sultgalambot. Ezert nem gyozom elegszer mondani, tarskeresok. Tinder, Badoo.

Regen csak a seletje volt fent es kepek se voltak. Elkepeszto mennyusegu ember van, egyertelmuen valamire valakit keresnek.

Akit nem lajkoltal, es nem lett kolcsonos match, azokkal nem is kell foglalkozni. Akkor kevesebb ido alatt szukitheted a kort. Vannak idiotak termeszetesen, de nemcsak azok. Ha valahol van esely part talalni, az ezeken. Van mas app is, de kevesbe hatekony.

2020. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elnezest, leszbikuskent is, de konkret leszbikus tarskereso is van, most latom csak. Szerintem akkor is ervenyes.
2020. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig mindennek van esélye. Fiatal vagy még. Nem csak bulikban lehet ismerkedni. Neten, szimpla társaságban, vagy csak úgy valami véletlen folytán eléd fújhat a szél bárkit. :D
2020. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz bulizni hogy csajozz,de ha személyesen akarsz ismerkedni, nem árt ha eljársz valahova.Nem kell ennek éppen egy nyüzsgő szórakozóhelynek lennie.
2020. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!