Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kezeljem azt, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem azt, ha kerülő viszonyba kerültem valakivel, akivel összekavartam és aztán rossz szájízzel váltunk el, viszont nem tudjuk egymást elkerülni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a havi rendszerességgel megrendezett leszbikus bulikra és egyéb meleg programokra, helyekre. Gondolom sokaknak volt már ilyen tapasztalata, hiszen szűk a kör, amiben mozgunk.

Itt amúgy nem is az a probléma, hogy én akarom őt elkerülni, hanem inkább ő az, aki nem szívesen lát engem. Ti hogyan kezelnétek egy ilyen szituációt?



2020. márc. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban megy ő is, te is, rá se néztek egymásra és ennyi. Én is voltam hasonlóan, zömmel észre se vettem az illetőt, akit kerülni kellett volna. Ilyen rendezvényekre szórakozni megyek, nem balhézni. Velem amúgy is nehéz rossz viszonyt ápolni. Legalábbis ez esetben is megtört a csend és ő jött oda kezdeményezni végül.
2020. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy minden más embert akivel nem szimpatizáltok, de muszáj időnként összefutni (akár kolléga, vagy akár egy ex). Köszönsz (mert fő az udvariasság) és egyszerűen elkerülöd. Ha ott van egy társaságban akikkel te is beszélni akarsz, akkor a többiekre figyelsz.

Egyébként meg nőjetek fel fejben is és kezeljétek felnőtt módra a dolgokat. Nem mindig működik két ember között minden, de attól még le lehetne normálisan is zárni egy kapcsolatot, elfogadva hogy nem egymást keresitek.

2020. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni köszönsz neki ő erre te arra és kész.
2020. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!