Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol kéne próbálkozom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kéne próbálkozom?

Figyelt kérdés
19 éves, leszbikus lány vagyok, aki az ország déli részén lakik. Manapság már kevesen nyitottak az ismerkedésre, főleg ott, ahol én lakom. Hol kellene próbálkozom?

2020. márc. 9. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Itt tanulok délen, ha van kedved írj!

18/L

2020. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Igaz nem vagyok környékbeli de ha ez nem kizáró ok, akkor én szívesen megismerlek :)
2020. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kelebián lakom,kérdezz bátran..
2020. márc. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is déli vagyok, ha van kedved írj :)
2020. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van kedved nekem is irhatsz

19/L

2020. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha baráti vagy egyéb társaságon keresztül nem tudsz ismerkedni, avagy bulikban, szórakozóhelyen, (én sem járok sehová) akkor az online ismerkedés az egyetlen, ami szóbajöhet. Vagy bízhatsz a véletlenekben is. A lényeg, hogy ne akarj görcsösen valakit magad mellé, mert akkor nem jön össze. Úgyis akkor toppan az életedbe a megfelelő személy, mikor nem számítasz rá. ;)
2020. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!