Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi tévő legyek? Nagyon szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Nagyon szeretném látni de a hülye vírus mindent elront

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni a storit. Január fele elkezdtem beszélni egy tök szimpatikus csajjal sokat segítettünk egymásnak lelkileg de soha nem találkoztunk. Úgy érzem hogy nagyon de nagyon tetszik kívül de főleg belül mert imádom a tulajdonságait. Egyszer monta hogy neki valaki nagyon tetszik belsőleg és akkor ő még nem látta hogy hogy is nézek ki. Arra gondoltam hogy elhívom valahova de mivel minden zárva a vírus miatt és zárva is lesz ezért ezt nem tudom megtenni de már szeretnék találkozni vele.

2020. márc. 26. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Videochat messengeren? Nem váltja ki a talit, de jobb mint a semmi.
2020. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
reméljük nem pistike unatkozott, de az #1 jól írta, de ha nem megy bele a videóba akkor lesz miért aggódnod
2020. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Kirándulni esetleg egy erdős részen? Az is megoldás lehet. Csomagoltok szendvicset és valami kilátóhoz, vagy csak erdőbe elmenni? Gyönyörű a tavaszi éledő természet!
2020. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha január óta beszélgettek, kibírjátok még egy kicsit.
2020. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban, hogy rád gondolt? Én inkább elnapolnám ezt a randit, ha érdeklitek egymást úgyis lesz még miről beszélni egy hónap múlva is. Nekem az a tapasztalatom, hogy ahol hamar elhal a kommunikáció az amúgy sem működött volna.
2020. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sokat beszélünk én is szoktam ráírni de van amikor ő ír rám de attól tartok hogy a vírus egy hónap múlva se fog lecsengeni és sajnos türelmetlen típus vagyok de már próbálok rajta változtatni. Mondgyuk nem is arról van szó hogy nagyon türelmetlen vagyok hanem arról hogy kicsit türelmetlen és ragaszkodó.
2020. márc. 26. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél türelmetlen, ha tényleg nagyon szimpatikus vagy neki akkor "megvár" - mással sem tud most találkozni, nem csak veled.

Javasolt menetrend: messenger/Skype/hangouts stb. lehetőleg kamerával hogy lássátok egymást face to face, telefon, s ha már mindenáron nem akartok otthon maradni (bár hasznosabb lenne most) akkor ha megjön a szépidő egyszerűen elmentek sétálni valahova. Meghittebb és "egyedibb" is mint beülni egy tucathelyre.

2020. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok? Igyatok meg valamit kint a szabadban.

Persze csak ha elmultatok 18.

2020. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!