Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Magyarországon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire fogadják el a leszbikusokat?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol róluk,és szerintetek hogy viszonyulnak 2020-ban már a leszbikussághoz? Nyugaton főleg amerikában láthatjuk ,hogy mennyire elfogadóak velük,ez jó vagy rossz?

2020. márc. 27. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát itt nem elfogadóak, és az az igazság hogy sok embernek nem tetszenek a leszbik!!
2020. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Magyarországon az embereknek még mindig nincs annyi eszuk a toronyban hogy felfogják a dolgokat.
2020. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ hol nézed, Pesten például már senkit nem érdekel kb, mármint nem a drága politikusainkra gondolok, hanem az átlag emberekre. Vidéken kicsit rosszabb a helyzet, de szerintem már ott is nyitottabbak és elfogadóbbak az emberek.
2020. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Én ahányszor leszbikkel találkozom, mármint azokkal akik csajoknak is néznek ki... vendéglátásban ez elég gyakori balatonon, én mindig így megyek haza utána:

[link]

2020. márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Kevésbé mint "nyugaton", de jobban mint "keleten", jobban mint a melegeket, kevésbé mint a heterókat.

Attól is függ mekkora település. Bp-n ahol mindenki rohan, nyitottabbak is az emberek jobban tolerálják, vidéken meg - főleg egy kistelepülésen - meg már sokszor azért összesúgnak a hátad mögött ha egy rövidebb szoknyát veszel fel.

Készültek erre statisztikák, de azt mondanám ne ezt elemezgesd, a legfontosabb hogy te elfogadd saját magad!

2020. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Na szép... én elfogadó vagyok, erre lepontoztok 0%-ra... ejnye!
2020. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországban még az emberek annyira nem tudják elfogadni.

Én dolgoztam egy meleg sráccal és semmi gond nem volt ugyan olyan volt mint bárki más csak sok embernek kellene toleránsabbak lenni.

2020. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire aki okos, az állatoknál nin s ilyen!
2021. márc. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!