Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek lehet valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valaki szerelmes a másikba úgy, hogy még élőben nem látta csak az internetenen beszéltek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem. De kötődhet hozzá annyira érzelmileg, hogy azt higgye, hogy szerelmes.
2020. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha beszélgettek más és látta is, akkor igen.
2020. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert csak egy ideát elképzelve gondol valakit, akit "megszeretett".
2020. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem... Sőt amíg nem laksz vele, nem is ismered igazán.
2020. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerelmes nem nagyon

De vonzódás lehet. Találkozzatok élőben aztán meglátod.

A jelenlegi helyzet alapján inkább valamelyikőtöknél,ha nem gyors nektek ez így előre

Vagyis én így tennék

2020. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Tudok olyan párt (bár heteró kapcsolat), ahol hónapok óta tart a chat, videóchat. Több ezer km-re vannak egymástól. S nyáron akarnának házasodni.


Engem kérdezve addig nem igazi a szerelem, míg nem voltál egy légtérben, nem töltöttél valóban időt a másikkal... stb.

Persze vonzódhatsz s megkedvelheted. De nem szerelem...

2020. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mióta beszélgettek?

Ő a kérdés, vagy te?

2020. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Huh. Én heteroszexuális vagyok. Lány. 21 eves. 2 éves párkapcsolatom van, tavaly nyáron viszont elkezdtem beszélgetni egy leszbikus lánnyal. Taliztunk is. Aztán annyira kötődtem hozzá, hogy azt hittem sokáig biszexuális vagyok. Azóta nem nagyon beszélünk, össze vesztünk. Bombaztam enis a gyakorit a sok kérdéssel azt sem tudtam mivan. Aztán ra jöttem nem szerelmes vagyok, hanem érzelmileg annyira kötődtem hozzá, hogy azt hittem belé zugtam.
2020. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen akár lehet, de inkább az érzéshez kötődik, illetve lehet kicsit érzelemfüggő. Ha csak interneten beszéltetek eddig akkor nem célszerű nagyon hagyni elszaladni a csillámpónit.
2020. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lacc80 ***** válasza:
86%
Persze. Nem egy hétköznapi dolog, de igen.
2020. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!