Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak nekem van szinte állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van szinte állandó evési kényszerem az erős szerethiány és a szexhiány miatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is

De szerintem inkabb az unalom es a depresszio valtja ki ezeket a potcselekveseket,nem szo szerint a szex es szeretethiany

2020. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*szeretethiány
2020. márc. 29. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Valaki vagy eszik, vagy épp Nem eszik,

Dohányzik stb.

Bánathálynak hívják, ami alakul belőle.

2020. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Nekem ivási is, vagy mikor mi.


És igen, ezek mind a hiányok okozta frusztrációból, lelki problémákból fakadnak.

2020. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én inkább spórolok a kajakészlettel, ki tudja mikor jön el a világvége.
2020. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Én is eszek, alszok... Alig élek, se szex, se (viszonzott) szerelem...szar ez így.
2020. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ezzel így. Eszek, alszok, iszok, ps4. Minimalizáltam az életfunkcióimat, így legalább életben maradok. A szex is nagyon hiányzik, de sokkal jobban hiányzik az, hogy szerethessek valakit, és ő viszont szeressen. Hogy legyen kit szerelemből (szeretetből) megölelnem, megcsókolnom... Leírni is fájdalmas ezeket. De kitartás, mindannyiunknaj van egy párja valahol. 20/L
2020. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!