Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek így leszbikus lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek így leszbikus lány szemmel milyen lányok jönnek be leginkább?

Figyelt kérdés
Csak mert sok leszbi lánynak kimondottan a fiús lányok jönnek be,valakiknek a lányos lányok.Mi alapján ítélitek meg külsőre milyenek jönnek be? Alacsony,magas,kissé testes,sovány,rövid haj,hosszú haj,szőke,barna stb..Pl.Ha egy társkereső oldalon ismerkedni szeretne veled egy lány aki nem csúnya de nem is az eseted mit lépsz? Adsz neki egy esélyt,vagy inkább hanyagolod?
2020. márc. 29. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem lányos lányok. 27/L
2020. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lányos lányok kizárólag.

20/L

Aki akar írjon 🤗

2020. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van ideálom, kb mindenkinek van esélye. Fiúsabb lányoknak picit több, de mivel én is ilyen vagyok, így ez a ritkább.

Viszont: Lehessen vele miről beszélgetni, másnap se azzal kezdje hogy "mizu?"

2020. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a legtöbb leszbikus lány a csajos lányokat szereti:)
2020. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind2 oké.

De inkább a fiúsak felé hajlok

2020. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel én vagyok a dominásabb, kissé fiúsabb (gondolkodásmód, viselkedés) ezért a nőiesebb lányok és nők vonzzanak. Külsőre én is lányos vagyok, de ezzel sokan vitatkoznának, úgyhogy enyhén lehetek fiús is. Számomra sincs ideál, bár egyre jobban kezd összeállni egy ilyen kép a fejemben, mivel általában ugyanolyan kinézetű nők tetszenek meg. Hosszú barna haj, középmagasság, barna vagy kék szemek, nőies stílus és gondolkodásmód. Engem nem zavr, ha valaki husis, legalább van mit fogni rajta.
2020. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a lányos lányok. Lehet kicsit husisabb is vékony is de a belső a fontos.

Aki akar irjon nyugodtan 15/L😊

2020. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nőies nők. :) Testalkat szinte mindegy. Magasság meg pláne mindegy.
2020. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nőies vagy semleges nők jönnek be. Az abszolút ideálom a természetes vörös haj, attól kész vagyok, de természetesen nem zavar, ha nem olyan. Testalkatban a szélsőségek nem jönnek be, tehát a nagyon sovány, nagyon dagi nem tud megfogni.

Akiről nem az az első gondolatom, hogy "kizárt", és nem érzek taszítást, annak természetesen adnék esélyt. Sose tudni :)

19L

2020. márc. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Lányos lányok az esetem :)

A hosszú hajat preferálom jobban és a velem vagy tőlem magasabbakat.


22/L

2020. márc. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!