Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Valami szexi és nőies hajszín...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami szexi és nőies hajszín árnyalatot keresek kék szemhez és világos bőrhöz! Mutattok olyat, ami szerintetek jó lenne?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 16:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért ide tettem a kérdést,mert csábítani akarok vele,méghozzá nőt,nem férfit!
2020. márc. 30. 16:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőke?
2020. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De képet is mutassatok,hogy milyen árnyalatra gondoltatok a színen belül!Köszi!
2020. márc. 30. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nőket mivel lehet csábítani, arról fogalmam sincs, mivel heteró vagyok. Nekem vörös a hajam, ami a pasiknak be szokott jönni.

Az enyém egészen pontosan ez, borostyán vörösnek hívják az árnyalatot

[link]

2020. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is zöldes kék szemem van es nagyon világos bőröm.Szerintem a szőke nagyon nem jo,egyszer anyum befestette szőkére a haját,pedig ő is olyasmi mint mi.Hát úgy nézett ki mint egy vízi hulla.Amióta részem a hajam nekem padlizsán lila.Sokan dicsérik,ki is emeli a szemem színét.
2020. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rókavörös a nyerő világos bőrszínhez! Kék szemhez is tök jól fog passzolni!
2020. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Konkrét árnyalatot mutassatok légyszi!
2020. márc. 30. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem világoskék szemem, világos bőröm van és hasonló hajszínem:


[link]


Napfényben világosabb, árnyékban inkább gesztenyebarna. :) Sokan dicsérik. Férfiak, nők egyaránt.


Nekem még ez a hajszín is tetszik a kék szemhez és világos bőrhöz:


[link]


De akár a sötétbarna is jól állhat, vagy a világosbarna. Személyiségedtől is függ, no meg persze az arcodtól.

20 l

2020. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!