Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottunk, és nem tudom elfogadni ezt. Nagyon fáj az egész, és szeretném helyre hozni. Minden nap minden egyes percben rá gondolok, minden nap sírok, nem tudom mit tegyek. Valaki tud tanácsot adni?

2020. márc. 30. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja sehogy sem,akkor sajnos hagynod kell.El kell kezdened felállni.

Baromi nehéz lesz, de nappal foglald el magad, estére pedig fáradj le.Hidd el ez a legjobb amit tehetsz!

2020. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudjuk mért szakítottatok? Tudjuk milyen volt a kapcsolatotok? Na pont ezért nem tudunk tanácsot adni.


Illetve csak egyet: minél többet vagy a múltban annál többet rabolsz el a jövődből.

2020. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A sok veszekedés miatt és egyéb zavaró tényezők miatt szakítottunk. Brutálisan szoros kapcsolatunk volt, sosem hittem volna hogy ez történhet.
2020. márc. 30. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!