Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen volt az első szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szex?

Figyelt kérdés
Én még nem csináltam, heteronak gondoltam magam, de jött egy lány és megváltoztatott mindent. Bejön nekem, de testileg még nem tudom elképzelni, hogy vonzódjak. Mondjuk vonzódom a női testhez, de nem tudom hogyan fogok viselkedni, kívánni nem kívánom (még)
2020. márc. 31. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus. Nagyon izgultam, remegett kezem labam, azt se tudtam hol vagyok. Csak hagytam hogy történjenek a dolgok, ő 10 évvel idősebb volt, tapasztalt, tudta a dolgàt.
2020. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet félek az intimitástól?
2020. ápr. 1. 00:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy még nem vagyok biztos az egészben?
2020. ápr. 1. 00:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mindenki fél az ismeretlentől, senki se úgy vág bele, hogy profi vagyok, minden totál frankó lesz, semmi más nem lehet.

Most az a kérdés, hogy azonos neművel milyen volt először, vagy amblokk? Köze van a saját szüzességedhez, vagy csak nővel nem voltál még?

Nekem az első szex okés volt, nővel nem emlékszem pontosan az elsőre, de kellemesen maradtak meg azok az emlékek is, mert nagyon dédelgető, simogató, figyelmes nőkkel voltam, és szexi volt.

2020. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon jó volt fiúval, full heteronak gondoltam magam
2020. ápr. 1. 00:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval úgy értettem, nővel milyen volt?
2020. ápr. 1. 00:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó.
2020. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt! Túl egy csalódáson, a barátnőm, akiről sejtettem hogy a nőket szereti próbált vigasztalni. Nem volt rámenős, nekem sem volt ellenemre a kedvessége. Aztán egyszer megtörtént! (Nem készültem rá, úgy volt mint az első heteró szexnél.) Finom, tapintatos volt, és én sodródtam az árral! Nem bántam meg! Először full passzív voltam, de utána rögtön én kértem hogy had viszonozzam! Csodás volt a puncija illata, és rávetettem magam, jó volt érezni hogy örömöt okozok neki. Ez 10 éve volt, azóta csak nővel van kapcsolatom, volt két lány akinek én voltam az első. Légy laza! Ne készülj rá, ugyis összejön, és hadd hogy ő vezessen! meglátod, csodás lesz! Puszi!N35
2020. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első ami lánnyal volt, csodálatos *-* szerettem őt és akkor még ő is engem.

A valódi első viszont nagyon rossz, nem vonzott a pasi semmilyen értelemben

2020. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!