Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti kiálltok a melegek/leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiálltok a melegek/leszbikusok mellett egy olyan közegben, ahol heterónak gondolnak titeket?

Figyelt kérdés
Ha szóba kerül a téma,és utálkoznak,vagy esetleg teljesen tájékozatlanul állítanak dolgokat,ti beleszóltok,hogy az nem úgy van? vagy kimaradtok az ilyen beszélgetésekből?
2020. ápr. 5. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Semmi esetre sem állok ki olyan dolog mellett, ami a liberalitás miatt rontja a társadalmat. Helyzettől függő, hogy kimondom-e a véleményemet. Volt, mikor kimondtam, volt mikor bölcsebbnek tartottam a hallgatást efelől.
2020. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nagyban függ attól, hogy milyen az a közeg. Egy fanatikus vallásos, neonáci vagy hasonló tömeg közepén nem érzem célravezetőnek, hogy felszólaljak (igaz nem is vagyok részese ilyen társaságoknak). Baráti, ismeretségi körökben ha valami téves szemlélettel rendelkezik valaki, szívesen felvilágosítom. Úgyse hagyná nyugodni a lelkem, ha lapítanék és nem tennék meg mindent, hogy emberek ráébredjenek mennyire ostobaság a gyűlölködés.
2020. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
A #2-es jól írja, hülyével, pláne idegenekkel ne állj le vitatkozni. A baráti kör az más - de ők amúgy is tudják mi az ábra.
2020. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem gyakori, hogy visszaszóljak, általában inkább csak a "vedd már észre magad" nézésem eresztem neki/nekik. Van, aki észreveszi magát és van, aki addig se jut el.
2020. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig visszaszólok, bár ez a természetemből fakad, pl.: a rasszizmust se bírom. Meg nagyon szeretek ellenkező állásponttal rendelkező emberekkel vitázni (fontos: vitázni, nem veszekedni).
2020. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!