Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ez leszbikusság már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez leszbikusság már?

Figyelt kérdés
A barátnőimmel együtt tusolunk néha és engem fel szokott izgatni a puncijuk látványa és néha otthon masztizok rá, de az hogy hozzá érjek az semmi képen nincs a fejembe meg nem is akarok, azt sem akarom hogy más hozzá érjen aki lány. Csak olyan szép a puncijuk, sokkal szebb mint az enyém. Szerintetek leszbikus vagyok? :( És nektek szokott ilyen lenni?

2020. ápr. 8. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha el se tudod képzelni hogy hozzáérj nyilván nem vagy leszbikus
2020. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nen vagy leszbi, a lányok folyton irigykednek egymásra :P
2020. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy Leszbi sajnos.
2020. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, de van rá egy kevés hajlamod ezek szerint, ha izgat a gondolat. Vagy feledd el a francba az egészet vagy lépj egy kicsit előre, pl fogd meg egyik barátnőd fenekét, mellét, tegyél egy megjegyzést stb, hogy biztosra tudd a határaidat.
2020. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Hát szerintem viszont... ha leszbikus nem is vagy, de enyhe biszex vágyaid vannak. Mivel a saját nemed felizgat, csak valami még blokkol abban, hogy fizikailag meg is tedd. Ha majd elfogadod önmagad, feloldódnak a gátlásaid hogy megtedd ami izgat, amire vágysz akkor kezdesz fejben beérni.
2020. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már masztizni szoktál a látványra, az azt jelenti hogy bizony csak idő kérdése hogy hozzá is érnél. Szerintem biszex vagy, nálam is hasonlóan kezdődött.
2020. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Biszex vagy.
2020. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Senkiben fel sem merült, hogy ez kamu?

Amúgy nyugi, más normális emberek nem tusolnak együtt random ötletelésből a barátnőikkel, főleg nem kijárási korlátozás idején. Leszbikusokra meg nem jellemző, hogy öltözőben vagy közös tusolóban kukkolnak másokat.

2020. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Arra nem gondoltál hogy ez nem most történt?

És arra se gondoltál hogy kollégista vagyok ezért máshol nem tudok furdeni mint lányokkal..

2020. ápr. 8. 12:29
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Pasi a kérdező és kamus.
2020. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!