Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti is gyakran az exetekkel fantáziáltok? Mire, gondoljak, hogy ezt felülírjam?

Figyelt kérdés
Az én esetemben itt nem is teljesen az exemről van szó, hanem egy olyan nőről, akivel egy ideig kavartunk, de nagy benyomást tett rám főleg szexuálisan.. Ennek a viszonynak azonban már vége egy jó ideje, de még mindig állandó szereplője a szexuális fantáziámnak. Hogyan tudnám őt kiverni a fejemből? Nem igazán szeretnék vele fantáziálni többé.

2020. ápr. 17. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondoljon rá akinek 2 anyja van! Gondolj másra
2020. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit.Idővel elmúlik magától
2020. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*semmit ne tegyél
2020. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb januárban lett vége. Mégis mikor múlik ez el?..
2020. ápr. 17. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én ilyen kalqndomnak októberben lett vége 3 hónap után, mégsincs nap, hogy ne gondolnék rá, hogy ne hiányozna, hogy nem ő jutna eszembe, mikor a testi vágyakról fantáziálok...
2020. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen természetes. Gondolom, azért tér vissza ez a fantázia, mert érzelmileg még nem vagy túl a dolgon. Velem is volt ilyen, általában nem akkor múlt el, amikor "ki akartam verni a fejemből", hanem akkor, amikor jött egy újabb lány, aki iránt érdeklődtem, akire vágyakoztam. Szóval, idő kérdése és rendben leszel, meglátod!

25L (bi)

2020. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, mennyire egyedi az a fantázia amit vele meg tudtál élni. Én mindenesetre így vagyok. mert van egy vágy amit eddig csak azzal az egy bizonyos exel tudtam átélni. Így mindig eszembe jut ő is ha erre a fantáziára gondolok…
2021. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!