Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm nyalt engem, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nyalt engem, mikor a szüleim ránk nyitottak. Nem szóltak semmit, és kimentek. Azt hitték eddig hogy a fiúkat szeretem. Hogy mondjam el nekik hogy én a lányokhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leűlsz velük és simán elmondod. Nincs ebben semmi
2020. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem kell elmondanod, rá jöttek Szerintem. :D
2020. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magyarázodnod!

Látták, szóval annyi.

2020. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
*magyarázkodnod
2020. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2020. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok.A barátnőm 19.
2020. ápr. 21. 23:43
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem erre már rájöttek saját maguktól :)

A coming out részén már túl vagy, ettől még jönni fognak időnként a "na de lányom, hogy lesz így család, gyerek" és hasonló okosságok. Ez van ez ezzel jár, idővel majd megszokod és rutinból hárítod.

2020. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már rájöttek, szóval bejelentened már nem kell nekik. Ha ők kezdeményezik a beszélgetést erről a témáról, akkor mondd el nekik, mióta tart a kapcsolat, stb.
2020. ápr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

amúgy ajtó nincs a záródon? vagy fordítva... zár az ajtódon??? ":D :SSS érdekes módon nekem azaz alap ha a barátnőm nálam van és ha olyant csinálunk akkor én egyből zárom az ajtót (és amúgy este is mert biztos hogy lesz kaland de amúgy alapból is mert nem illendő az ha szülő lássa a barátnőmet lezserül (pl: nyári pizsama ami kb ilyen trikó féle póló meg rövidnadrág, srác vagyok, meg talán anyunak mert ő is nő) meg pl az is alap hogy kopognak főleg akkor ha van valaki nálad... ezek mind alapvető morális szabályok amiket tudni illene de tisztában vagyok hogy ezeket kb csak a világ 4-5%-a ismeri... ":/


de a megoldás beszélgess el szépen a szülőkkel és legközelebb zárd azt a tetves ajtót.............

2020. ápr. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nem kell elmondani... rájöttek. 🤣🤣

Amúgy itt a gyakorin mindenkinek ilyen tapló szülei vannak? Hírből sem ismerik a kopogást? Aztakva...

2020. ápr. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!