Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha valamelyik nőnek mélyebb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamelyik nőnek mélyebb a hangja és vannak férfias vonásai is személyiségileg meg az arca sem olyan nagyon feminim, akkor lehetséges, hogy van benne valamennyi leszbikus hajlam?

Figyelt kérdés
Tudom,nem minden fiús öltözködésű és rövid hajú nőnek jönnek be a nők (is),de a fentebbi esetben,amit írtam a fő kérdésben?
2020. ápr. 30. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Lehetnek ott hormonális dolgok is.

De egyébként teljesen lehetséges, persze.

F

2020. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De azt mondják bizonyos hormonok kihatnak a szexualitásra is,nem?Akkor meg?
2020. ápr. 30. 01:00
 3/10 A kérdező kommentje:

Meg valakinek a természete meg a hangja az egy elég adott dolog,ahhoz a hormonok nem tudom hogy jönnek.Vagy magához az archoz.Nem arcszőrzetre gondoltam vagy ilyesmi.😀😀

Csak lassan kapcsoltam,mert már késő van,és fáradt vagyok...

2020. ápr. 30. 01:01
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

"Meg valakinek a természete meg a hangja az egy elég adott dolog,ahhoz a hormonok nem tudom hogy jönnek"


Úgy jönnek,hogy befolyásolják.Nézz meg például,egy transznemű átalakulásban lévő embert,hogy az ellenkező nemű hormonoktól,amiket kap,hogy megtud változni a hangja,meg a személyisége is.


Egyébként lehetséges,hogy leszbikus,de nem 100%

Pl két youtube-os

Már megint kitty: Elég fiús arca és hangja van.stílusra is olyan,és leszbikus


De! Ott van mondjuk Maris,aki nem egy kimondottan férfias jelenség,és mégis a lányokhoz vonzódik :)


ÉS! Elég sok kimondottan férfias nőt is láttam már a férfi párja oldalán sétálni az utcán.


Szóval lehet,de nem 100%

2020. ápr. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Maris arca sem túl feminim és a hangja is mélyebb.Személyiségre nem tudom milyen.

Nekem is vannak férfias vonások a személyiségben meg mélyebb a hangom az az érdekes.Szóval jó lenne tudni szerintetek lehet-e párhuzamot vonni e dolgok között.😀

2020. ápr. 30. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, én ismertem olyan nőt, mint aki a leírásban szerepel és csak férfiakkal volt.
2020. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó!Az ok,hogy hivatalosan csak férfiakkal volt,de honnan tudod,hogy nem volt biszexuális hajlama?:D
2020. ápr. 30. 11:46
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Szóval ha valaki fiús,és nincs hivatalos fényképes,írásos bizonyíték rá,hogy csak férfi partnerei voltak,akkor az minimum,hogy biszex...hát kikezdhetetlen a logikád
2020. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az arcom elég férfias, a hangom viszont viszonylag magas. Biszex vagyok. :)
2020. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg durván feminin vagyok mégis biszex.

Szóval ezek a külső dolgok nem befolyásolják a szexualitásod.Az már más amikor valaki érzékelteti a külsejével hogy nem hetero.

2020. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!