Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nehéz életem lesz, ha egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz életem lesz, ha egyre inkább érzem, hogy a durvább szubmisszivitást szeretem a szexben? Nehéz kifejezetten domináns leszbikust találni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Mit értesz durva szubmisszivitás alatt? Jöhet privátban is, ha úgy neked jobb.

Szerintem annyira nem lehet nehéz amúgy, én ugyan bi vagyok nem leszbikus, de domináns.

2020. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neeem, írhatsz privit...
2020. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez nehéz? Senkire sincs ráírva, hogy leszbikus, főleg nem az, hogy mit szeret az ágyban. Személyes tapasztalatom, hogy ugyan mindig én voltam a dominánsabb fél, soha nem gondoltam volna, hogy tudok olyan "durván" és olyan szinten irányító lenni, mint amilyen vagyok. Volt dolgom hozzád hasonló lánnyal, aki eszméletlen dolgokat hozott ki belőlem... Szerintem sokan vagyunk úgy, hogy azt hisszük ezt meg azt szeretjük az ágyban, ilyenek meg olyanok vagyunk... Aztán összekerülünk valakivel, aki megnyit előttünk egy másik dimenziót. Amondó vagyok, ne félj, és ne görcsölj rá erre. ;) Biztos vagyok abban, hogy találsz magadnak majd valakit, aki így fog szeretni és viselkedni is veled. :) 20/L
2020. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok bocs hogy ide szóltam! Tényleg csak segítő szándékkal írok. Látogass swinger clubbokat,ott találhatsz magadnak párt egészen biztos! Írj nyugodtan ha szeretnél le látogatni,én le kísérlek szívesen,aztán majd nézelődsz!
2020. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!