Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Regisztráltam egy tarskeresore...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy tarskeresore..de mindenki csak mutogatja magát vagy azt akarják hogy én mutogassam magam... Senki nem akar már csak ismerkedni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Mindenki csak szexet akar.
2020. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akarnak ismerkedni, de akik meztelen képeket kérnek tőled azok pont nem, csak farokverő kamus pasik női regisztrációk mögé bújva.
2020. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisördög1 ***** válasza:
Én ismerkedek veled :) Merre vagy?
2020. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad a HER-t?
2020. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Rengeteg buta fiú/lány van társkeresőn, DE megéri várni mer ha szerencséd van akkor te is megtalálod a párod ott!!! Igaz,hogy kevés a normális ember ott DE VAN! TAPASZTALAT! Én is ott ismertem meg a jelenlegi párom! Nagyon boldogok vagyunk és azóta is áldom a társkeresőt mer ha nem lettem volna türelmes akkor ő sincs nekem!😊

Szóval sok sikert és kitartást!!!😊

2020. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a HER en találtam párt és nagyon sok normális csajt láttam.
2020. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ennek az a neve hogy fem ... De kirpobalom a hert.. Köszi
2020. máj. 15. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálom én is ,kösz.
2020. máj. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem találok olyan alkalmazást h her...de láttam olyat h Zoe arról mi a véleményetek?
2020. máj. 16. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!