Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Úgy érzem sosem fogok találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem sosem fogok találni olyan lányt, aki hozzám illik, mert túl elvont, nem átlagos, furcsa, bizonytalan és szomorú vagyok. Más is érzett már így?

Figyelt kérdés

Mindenki valaki olyat keres, aki határozott, rendben van önmagával, nincsenek kétségei semmiben, életvidám. Amit persze meg is értek. Nyilván senkinek nem kell egy enyhén depressziós, elvont lélek, aki még nem teljesen kifejlett személyiség és sok dologban nem határozott, hogy mit szeretne. Bele kell törődjek, hogy amíg ez van (és hát kitudja meddig lehet ez így, évek munkája is lehet) addig ne is álmodjak arról, hogy lesz valakim? Csak csendben húzódjak meg és tegyem magam hasznossá?

Elnézést az önsajnáltatásért, de eléggé elkeseredettnek és szeretethiányosnak érzem magam...



2020. máj. 19. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2020. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. Pontosan tudom mit érzel😔
2020. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem soká 25 leszek.
2020. máj. 19. 20:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy én is hasonlóan érzem. Szerintem ne húzódj meg, lehet, hogy egy kapcsolat segítene ezen átlendülni, van amikor jó egyedül lenni, de valamikor meg kell próbálni nyitni. Tudom, hogy nem könnyű. Alapból sem egyszerű az ismerkedés, főleg ha valaki introvertált személyiség
2020. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2#es vagyok

Ha szeretnél írhatsz nyugodtan

Hátha két vak tyúk talál szemet :)

2020. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Ugyanezt érzem basszus:/

En is csak igy vagyok magamban. 19l

2020. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu,én évekig így voltam ezzel,-s mostanság megint egyre többször-mire az élet az utamba sodorta azt a lányt,aki elfogad(ott) úgy,ahogy vagyok,szeret(ett) olyannak amilyen vagyok,támogat(ott),megért(ett),akinek a hibáimmal együtt is hibátlan voltam/vagyok.Igaz,bár külön vagyunk,-ami remélem változni fog-de én azt akartam ezzel mondani,h bármilyen nehéz is,Ne süppedj magadba,az élet mindenki számára tartogat egy másik személyt,aki elfogadja a stiklijeid,támogat,és úgy szeret ahogy vagy

:)

30/N

2020. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is ezért soha ne kérj bocsánatot. Ha így érzel teljesen rendben van hliszen emberek vagyunk vágyunk arra ,hogy szerethessünk és viszont szeressenek. Van akinek kicsit nehezebb megtalálni a párját van akinek azonnal megy.

Másodszor , ne keresd magadbab a hibâkat, hogy miért nem jön össze. Te ilyen vagy ezt először neked kell elfogadnod.

Mai rohanó világban nem nehéz depressziósnak lenni úgyhogy nyugi nem vagy vele egyedül ez egy állapot ha dolgozol rajta kevésbé fog előjönni a depresszió. De minden esetre fogadd el magad, hogy te ilyen vagy és nincs ezzel semmi gond.

2020. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Hat marpedig az ilyen onsajnalat egyaltalan nem vonzo. Nem tudnek semmi vonzot talalni egy olyan noben, aki nem hatarozott, nyavajog, hogy milyen rossz neki... Egy nagabiztos, hatarozott noies no vagyok, sokaknak tetszem, viszont ezekbol engem keves fog meg igazan erzelmileg. Egyejszakast pedig nem keresek, igy sok eve egyedul vagyok, es en is varom mar, hogy valakivel mukodjon a dolog, megsem ugy ismerkedek akar eloben, akar neten, hogy sirankozva irok ki kerdest. Pl: Soha nem talalok valakit? El vagyok keseredve, irjon valaki. Hanem siman felteszem a kedest hogy akar-e valaki, x helyen lakok, stb.. aztan beszelgetunk, es kiderul. Nagyon taszito ha valaki benazik.... Volt hogy egy no joo nezett ki, viszont olyanokat irt, hogy mennyire felos, meg mit tudom en, mennyire egyedul van, nincsenek barati.... Meg ha igy is van, akkor se irja.. nagyon lelombozo... Magabiztos nok vonzanak, az ilyenekbol egybol kiabrandulok
2020. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Átérzem, amit írsz. Ugyanígy vagyok ezzel. Annyi a különbség, hogy én nem enyhén, hanem nagyon mélyen depressziós vagyok. Sokszor szeretek meg szintén ilyen lányokat, de félek lépni. Félek ismerkedni is, ha valaki közeledik, azonnal ellököm magamtól. Miért? Mert idővel megismer, rájön, hogy nem tudja kezelni ezt, úgy érzi nem tud segíteni, vagy éppen tehernek éli meg. Mentálisan egészséges embernek főleg nem kellenék. Ő még negyed annyira sem értene meg. Vágynék egy társra, egy szerelemre. Arra, hogy egymást emeljük fel és húzzuk ki a depresszió mocsarából. Magányosak vagyunk, mégsem találunk egymásra. Nyilván ez is okkal van így. Az érzékeny emberek mind sérültek, és mindig egymásba szeretünk, de végül nem jön össze a kapcsolat, vagy megmarad plátói szinten. Olyan könnyű mondani, hogy változtani kell, meg tereld el a gondolataid, előbb te tedd magad boldoggá. Bullshit. Ha nincs miért, avagy kiért élni, boldognak lenni, legyőzni a depressziót, akkor nem fogod. Bíznod kell abban, hogy olyan emberrel sodor össze az áramlat, aki ugyanilyen, vagy hasonló típus. Mert ő bizony meg fog érteni, és tudni fog segíteni, mert tudja hogyan kell. Én is tudom mire lenne szükségem, egy párkapcsolat meg tudná ezt neked is adni. Rengeteg szeretet, odafigyelés, törődés. Sajnos nincs erre ideje sok embernek. Hogy téged babuagasson. A mai párkapcsolatoknak nem ez az alapja. Reménykedjünk, hogy egyszer jön majd valaki, aki így fog szeretni minket. :) Mást sajnos nem tehetünk.
2020. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!