Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Többet érezhet? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érezhet? 20/L

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy baráti közösségben vagyunk, így ismerjük egymást, de csak barátok vagyunk részemről legalábbis, mivel én hetero vagyok, viszont úgy érzem, mintha ő többet érezne puszta barátságnál.

Mindig valamilyen okból rám ír/felhív, de nem fontos dolgok miatt, csak valamit szerintem kitalál, hogy beszéljünk, mert sokszor tök lényegtelen dolgokat mond/kérdez, pedig annyira azért nem vagyunk jóban. Max 3 napot bír ki, hogy ne írjon rám, az igaz, hogy sosem mond semmi olyat, ami arra mutatna, hogy többet érez, de bennem van ez a furcsa érzés, mikor hív, sokszor azt gondolom jaj már megint ő.. Szeretem mint barát/haver, de ennyi. Élőben pedig, ha beszélünk, látom, mintha zavarban lenne, és folyton keresi a szemkontaktust, és mindig úgymond mélyen néz a szemembe.. Nem tudom megfogalmazni. Ha pedig egy fiúról beszélek látom, hogy féltékeny és le akar beszélni a fiúról. Pedig tök eltudunk beszélgetni meg nevetgélni néha, csak valamiért kényelmetlenül érzem magam a társaságában, mert úgy érzem ő nem csak barátként tekint rám. Csak velem ilyen a baráti társaságunkban. Én nem vagyok leszbikus, de nem zavar ha valaki az, csak engem hagyjanak ki belőle. Remélem, hogy csak félre értelmezem a dolgot. Nem akarok rákérdezni, mert nagyon ciki lenne, és lehet meg is sértődne.

Ezek alapján szerintetek ez sima baráti közeledés vagy tényleg többet érezhet?

Ha többet érez mit tegyek, hogy észrevegye, hogy én nem vagyok vevő erre? Nem szeretném megbántani.



2020. máj. 20. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A pusztán leírtak alapján azt mondanám, hogy igen, többet érez.

De míg nem kérdezel rá, nem tudhatod biztosra.


Könnyebb elmondani, hogy nem vagy bi sem, akkor lehet idővel elfogadja és nem romlik a barátságotok úgy, mintha húznád a dolgot, és később bántanád meg ezzel - amennyiben ez a helyzet.

Én rákérdeznék óvatosan, hogy amúgy ő... vonzódik nőkhöz...is?

2020. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszel neki,de,ha szerelmes lenne nem csak ennyi "jele" lenne.Mellesleg szerintem lehet téged valamiért nagyon kedvel,felnéz rád stb,és veled azért ilyen,közel sem biztos,hogy szívesen szexelne veled.😀😀
2020. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

“Csak engem hagyjanak ki belőle”

Értem én, hogy nem akarod drága, de sajnos nem tudod eldönteni kinek tetszel és kinek nem 😕. Ha pl neked nagyon tetszik egy srác és fel akarod magadra hívni a figyelmét te sem “hagyod ki belőle” érted, nem bántásból. Nem azért csinálja mert direkt leszbit csinálna belőled nem is azért hogy ellenszenvet váltson ki , csak szimplán nem tudja leplezni az érzéseit.

Talán próbáld meg úgy nézni higy ez egy bók hogy tetszel neki, de ha már kellemetlennek érzed akkor kérdezd meg tőle van e valaki aki tetszik neki hátha itt kibújik a szög a zsákból. Ha meg azt akarod hogy biztos ne nyomuljon rád, beszélj csávókról meg kicsit kerüld, lehet lesz egy kis lelki bánata de így hamarabb el tud felejteni 🤷🏽‍♀️

2020. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy bevallja, ha tetszik is neki egy lány / ha tetszik neki a kérdező. Márcsak magamból kiindulva mondom ezt. Mert ha nyíltan nem vállalja fel, hogy leszbikus és nem szeretné, hogy ezt tudják a barátai, haverjai akkor nem fogja szerintem. Persze van, aki felvállalja, de én is pl csak a közeli barátaimat avattam be. :D


Szerintem kérdezz rá kérdező finoman vagy valahogy hozd fel, hogy te így érzed, hogy ő többnek gondol stb. Mert ha nem szólsz, hogy ez téged zavar valamilyen szinten, akkor folytatni fogja. Fel lehet ezt hozni úgyis, hogy nem bántod meg, de tényleg szólni kellene neki, mert tudod "néma gyereknek anyja se érti a szavát", a kommunikáció az alapja mindennek. Elhiszem, hogy ezt nehéz lesz felhoznod neki és nem is szeretnéd megbántani, ha tényleg érez irántad valamit, de tényleg muszáj lesz felhozni. Sok sikert hozzá!



És igen, jól írja a 3., nem direkt csinálja ezeket a lány, csak mivel többnek gondol (a leírtak alapján) így többet is szeretne veled beszélni és hasonló dolog. De gondolom te is így vagy, ha tetszik egy srác, hogy többet akarsz vele beszélni és stb.

2020. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!