Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szoktatok a neten ismerkedni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a neten ismerkedni? Ha igen, honnan sejtitek, hogy a lánynak tényleg tetszetek és nem csak unatkozik?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt a neten pár napja. Nagyon sokat és nagyon jókat tudok vele beszélgetni és nekem úgy jött le, hogy ő is így van vele. Szinte egész nap beszélgetünk.

Utalgat rá, hogy érdeklem jobban is, mint egy szimpla beszélgetőpartner. És valahogy...el is hiszem, pedig tényleg nehéz elérni, hogy bízzak és ne kételkedjek. De neki mégis sikerült rövid idő alatt.

Ha neten ismerkedtek, honnan tudjátok, hogy nem csak unaloműzésre kelletek?

Hiszek benne, de azért a pesszimista énem hangja néha elér a fülemig. 😅😄



2020. máj. 24. 09:00
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Vannak rá jelek és vannak olyan dolgok amikből ki lehet szűrni. Persze nincs 100% biztonság akkor sem, tehát neten ismerkedésnél mindig bele kell kalkulálni, hogy át leszel ejtve. Valójában ez is olyan, mint bármi más esetben, bizalom az fontos, sokat randiztam már netről, de szerencsére még egyetlen esetben sem csalódtam, eljött mindig a lány.

Azt, hogy tetszel-e neki, az már bonyolultabb kérdés és sajnos ezzel az van, hogy neten lehet, hogy minden oké, de ha meglát 1 perc alatt megváltozhat a véleménye, ezt amúgy észre lehet venni, ilyenkor még kb. pár percig érdemes a talit húzni, aztán hazamenni, nincs értelme. Következő kategória, hogy tetszel neki és szimpatikus vagy, de nem akar többet sosem, ezt már 1 taliból nem biztos, hogy ki lehet szűrni.

Találkozzatok és minden kiderül.

2020. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A személyes találkozó első percében, addig semmi sem biztos... ha "elvagytok" a neten, akkor dobd fel, hogy fussatok össze egy kv-ra, sütire, akármire egy kicsit beszélgetni mert szeretnéd személyesen megismerni.
2020. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg finoman ilyesmire terelni a témát nála,és akkor megkaphatod a választ tőle:) 18l
2020. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt a párommal 6 hónapja kezdtünk el beszélgetni azóta vele kelek vele fekszem. A kételyeket az idő elhessegeti 🥰 adj neki esélyt!
2020. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!