Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire gyakori az első szexnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az első szexnél?

Figyelt kérdés

Leszbikus nőkhöz szól a kérdés.


Legyen ismerkedés fázis vagy akár egy (több)éjszakás kalandról szó.


Az első együttlétkor mindig van orgazmusotok illetve a partnereteknek?


Ha nem, akkor nem kellemetlen hogy egyéjszakás kaland nem orgazmussal ér véget?



2020. jún. 9. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nálam minden egyes alkalommal volt orgazmusom
2020. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Nálam van hogy 2×is
2020. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk sem volt orgazmus a barátnőmmel az első 1-2 alkalomnál.

20/L

2020. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Többször is elélvezek. Könnyen megy amúgy is és hát ... az újdonsàg varázsa ...
2020. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Az első 1-2 alkalommal nekünk se. De maga az élmény kárpótolt, örültem hogy végre van valaki az ágyamban. Sokat beszélgettünk róla, hogy ki mit és hogy szeret, és egyre egyre jobb lett.


Emiatt se érdekeltek sose a futó kalandok.


Ha amúgy se akar maradni, mindek "képezzem ki", mire végre jó lesz vagy vége az egésznek vagy már alapból se akar figyelni mert minek is

2020. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem minden estben van, de ha állandóvá válik a kapcsolat - egyre jobban megismerjük egymást - akkor igen. Ha meg akkor sem, akkor meg nem passzolunk össze az ágyban, felesleges erőltetni a kapcsolatot.
2020. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem egyéjszakásban sosem volt , én nehezen megyek el, nincs ebben semmi baj. Most a páromnak 4. alkalomra volt nekem sajnos azóta sem, mert nagyon ráfeszültem az eddigiekben, hogy nem sikerült és rettegek hogy csalódik bennem és szorongtam sokat. Ezt most hónapok munkájával lassan feloldjuk. Ezt a hónapokat viszont úgy kell érteni hogy távkapcsolat így ritkán szexelünk.

Lényeg a lényeg. Nem szabad feladni, és semmiképp ne érezd magad szarul ha nincs mert csak magadnak csinálsz problémàt. Mindenki híreszteli hogy így úgy könnyű akinek meg nem, az sokszor hallgat mert azt hiszi csak vele van a baj. Pszichológussal is beszéltem róla azt mondta nagyon gyakori hogy valaki nehezen megy el csak nem beszélnek róla

2020. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem tervezek tartósra egy kapcsolatot (1éjszakás) akkor nem izgat a másik. Nekem legyen jó.
2020. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

többnyire egyéjszakás alatt is figyelek hogy a másik mindenképp elmenjen

én.nekem még nem sikerült sokszor mert ők viszont nem figyeltek...19/l

2020. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!