Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket is idegesít ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesít ez?

Figyelt kérdés

Mostanában tömegesen keresnek fel 15-17 éves lányok azzal, hogy biszexek, nem voltak soha nővel és hogy nem akarok e valamit. Lényegében 19 evesen csak tapasztalt nővel mennék bele, de ők próbálnak zaklatni és magukat rám erőltetni.

ilyenek egyáltalán miért gondolják, hogy majd belemegyek?

Ez átlagos egy dolog?



2020. jún. 16. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon keresnek fel vagy más oldalakon?


Mert ha itt, akkor lehet, hogy tettél fel olyan kérdést vagy válaszoltál kérdésre olyat, ami sokaknak tetszik.

2020. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mindet ne vedd komolyan, rengeteg a troll köztük.

Ráadásul ha tapasztalatlan vagy, akkor nem téged fognak kérdezni, hanem egy idősebb rutinosabb nőt 😊

29N

2020. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Igen, átlagos dolog. Nem tudják, kit keressenek, hol keressenek, ezért mindenhol bepróbálkozik néhányuk, hátha. De gondolj bele, rádöbbennek, hogy a saját nemükhöz (is) vonzódnak, ennyi idősen kétségbeesnek ettől, és ismerkedni sem túl egyszerű, bocsánat, hogy ezt mondom, de nincs akkora válogatási lehetőség, mint a heteróknak. De gondolom te is össze voltál kicsit zavarodva az ismerkedéssel kapcsolatban, amikor legelőször próbáltad. Úgyhogy ezt a részét meg is lehet érteni...jó, az erőszakoskodás az nem oké.

Nekem is írtak párszor ilyen lányok, azt mondtam nekik, bocsi, nem leszek a tapasztalatszerzésed, de beszélgetni szívesen beszélgetek. Legtöbben nem írtak utána. Én sem vagyok valami húde tapasztalt, és inkább korombeliekkel ismerkednék, ha tetszik ha nem ebben a korban két-három év is sokat számít. Nem tudnék olyannal lenni, akivel nem egy szinten vagyunk.

(21)

2020. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"nincs akkora válogatási lehetőség, mint a heteróknak" LOL Negyede annyi sincs.😤😡
2020. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Tíz éve is dettó ugyanez volt. 😒


A "jó hír" az, hogy 25 fölött már inkább a hármasozósok meg a férjüket csalni vágyók irogatnak.


30/N

2020. jún. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!