Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meddig menjünk el első együttl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig menjünk el első együttlétkor?

Figyelt kérdés

Egyikünknek sem volt még kapcsolata, tehát emiatt nem szeretném elsietni, nyugodt hangulatban szeretném ha megtörténne.


Először legyen csak simi és csók, majd legközelebbi találkozáskor több is?

Esetleg egyből minden?


Hogy zajlik ez egy nem elsietett, de nem is egy túl elhúzott kapcsolatban?



2020. jún. 23. 02:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Először randiztok?

Nem mindegy, hogy első randi, vagy első komolyabb együttlét.

Az ismerkedik fázisa akár 3 hónap is lehet, míg közelebb kerültök egymáshoz.

A magyar szólás is azt mondja, nem jó ajtóstul rohanni a házba.

Ne fosszátok meg magatokat az ismerkedés, egymásra találás szépségeitől.

Később azokból az élményekből is sokat meríthettek a kapcsolatotok folyamán.

2020. jún. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Első komolyabb együttlét, ismerjük egymást.
2020. jún. 23. 02:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló senkit nem érdekelsz bocsi... bem hiszem hogy két leszbikus nő pont rád áhítozik.


A kérdésre válaszolva. Én régebben férfiakkal voltam akikkel sajnos beleugrottam mindenbe mert azt hittem ez az elvárás pedig sose tetszettek sose volt jó a szex. Ez az én hibám is Aztán amikor rájöttem hogy ez nem az én terepem megismertem a barátnőm. A hozott tapasztalatok miatt azt hittem aki nem szexel az elején az maradi, az első válaszolóból is látszik hogy ez manapság szinte elképzelhetetlen hogy legyen önkontrollod.

Mivel a barátnőm szeretett volna lassan haladni, mi 2 hónap után feküdtünk le egymással. Mindig fokozatosan többet csináltunk. És életem legjobb döntése volt hogy vártam, teljesen más. Először csók tapi összebújás csak a póló került le. Aztán bugyiban voltunk sokat de a nemi szerveket nem érintettük csak “véletlen”. Után a már annyira vágysz rá és olyan mély a kapcsolatotok hogy önfeledten és őszintén irányítva a másikat lehet szexelni. Szerintem a mai kapcsolatokban sokszor nagy baj hogy az ember mindent azonnal akar megkapni és nem vár rá, nem dolgozik érte, meg hogy felcserélődnek a szakaszok szex aztán ismerkedés. Hidd el annák nagyobb vágyat érzel majd iránta én ezt tanácsolom úgy hogy már mindkettőben volt részem. Én ennek nem voltam a híve de mostmár tapasztalatból mondom ha nem is 2 hónapot de 4-5 alkalmat várj. De persze ez a te döntésed, ha egyikőtök se akar várni akkor nehezebb.

2020. jún. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Azért is jó így mert azért még sokana félelem meg kérdés ha tapasztalatlanabb vagy és a másik nagyon tetszik, így jobban ki lehet fürkészni
2020. jún. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi hogy nálunk ez a 4-5 alkalom huzodott el 2 honapig mert távkapcsolatban vagyunk
2020. jún. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Kommunikáció kell. Egy nem elsietett de nem is elhúzott kapcsolatban az van, amit a résztvevők akarak.


Akkor és úgy, ahogy az nektek jó. Erre nincs séma, recept, stratégia.


Kérdezd meg neki mihez van kedve, mit próbálna ki. Ne azon gondolkozz, hogy ezt se meg azt se.


Mi az, amire lelkes igen a válasz?

Hol érzi magát biztonságban?

Kérj engedélyt mindenhez. Pl levehetem rólad az x ruhadarabot? Megsimogathatom x testrészedet? Szeretnéd ha lenne egy kis hangulatvilágítás?

Ha maszturbál mit szeret magával csinálni?

Milyen típusú érintést szeret, csikis, vagy épp túlérzékeny?

Ilyesmik.


És veled mi a helyzet? Szeretnél csókolódzni vele? Zavar ha lát meztelenül?

Hol és hogyan szeretnéd ha megérintene?

Mi az amire még esetleg nem érzed magad késznek?

Mi az ami neked a határ, van olyan amit tuti sose vállalsz be?

Fontos neked az első alkalom, vagy úgy vagy vele, hogy nem nagy cucc úgyis jó béna lesz? Mindkettő lehet helyes válasz, ha őszintén így érzed.


Ezeket vitassátok meg egymással. Oké, kellemetlen de kinyittok egy üveg bort, röhögtök egy kicsit, aztán lehet felhozni a témát.


A szexről beszélni kell. Nem randomokkal az interneten hanem az érintettel, a partnereddel.


Se én, se más random válaszoló nem fogja megmondani mire vágysz, mire vagy kész és mire nem. Vedd komolyan a saját és a partnered határait.

2020. jún. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

*Ne azon gondolkozz, hogy ezt se meg azt se, pláne társadalmilag, hanem hogy mi az ami nagybetűs IGEN, mi az amit szeretnétek és hogyan.


Bocsi kimaradt 😆

2020. jún. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lányok vagytok már, ezt el tudjátok dönteni magatok is. Addig mentek el ameddig még jólesik. Bár ez talán kor függő is. 30 fölött szerintem már az első alkalommal legyetek túl de 14-15 évesen még azért ne.
2020. jún. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosan voltak!:)
2020. jún. 23. 11:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát nálunk az első randi az a lakásomon volt és akkor meg is történt már (nyalás, ollózás)

18L

2020. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!