Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Dominans lanyok!(leszbikusok)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominans lanyok!(leszbikusok) ti mit szerettek,ha a szub partneretek "csinal veletek"?

Figyelt kérdés
ugy ertem, a dom lanyokat mi izgatja fel, mit kell ugymond cSinALni veluk? Kerlek irjatok, es ha barmi kivetnivalot talaltok a kerdesemben, emlitsetek meg nyugodtan, de ertelmes valaszokat is szeretnek : c

2020. jún. 26. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Főként én szeretek vele csinálni dolgokat.


Az erőszakos kisfiúk véleményével ellentétben BDSM nem arról szól, hogy a Dom élvezi a szexet a szub meg eltűri.


Nekem a BDSM a dinamikáról szól, az irányítás átadásáról.


Persze része, hogy ráülök az arcára, vagy nyalatom, de főként nem ez izgat, mert a párom a vanília szexel is ki tud elégíteni ilyen téren, a BDSM más téren elégít ki.


Szeretem felcsatolhatósal megdugni, kikötözni, elfenekelni, ilyesmik.

2020. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt!❤
2020. jún. 26. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a fizikai része tetszik hanem a mentális. Persze én is nyalatom meg erőszakosan viselkednek vele, de én alázni szeretek, szerencsére a partnerem is szereti ha megalázóan bánok vele. Ritkán van erre igényünk mert elsősorban a gyengédséget szeretjük.
2020. jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Inkább azt szeretem ha hagyja magát, persze úgy hogy élvezi. Viszonozva nem igazán tudom, egyszer csinálták és nem volt rossz csak nekem durva, inkább óvatosabban érjen hozzám.
2020. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Piszkáljon. Amiért bünti jár.

Fenekelés,pofon,ilyenek aki velem van az tudja,hogy mikor miért "harapok".

2020. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy találtok partnert?
2020. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6: normál párkeresőn eddig 2ből 2nél megtippeltem a dolgot. Egyszerűen megtippeltem.

Lehet van csak gaydar van, de kinkdar is? Én valahogy megérzem.

2020. jún. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rólam is mindig megmondják hogy tuti domináns vagyok. De én is csak őket szúrom ki biztosra...
2020. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#6 legyszi, ha kerdesed van, azt egy kulon kerdesbe tedd fel, mert en az en kerdesemre szeretnek valaszokat kapni elsosorban ♡
2020. júl. 1. 22:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Már benne voltam korábban de mivel velem nem sokat csinálnak, ez csak FANTÁZIA

Szeretném ha nyalna, odaadóan, hogy közben nem érzem úgy, most ő akar uralni. Simogatás bárhol jól esik, és ha együtt lennék valakivel, tudná hogy nagyon sok mindenre vágyom csak óvatosan. Bármi tetszik ha olyan pózban vagy hogy bármikor odaadnád magad, nem pedig "átvetted a hatalmat"

2020. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!