Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Felcsatolhatos nalatok mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felcsatolhatos nalatok mennyire fer bele? Probaltatok mar?

Figyelt kérdés
Nekem nem tunik tul romantikusnak, de parom szeretne.
2020. jún. 27. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Probáld ki a párod nélkül magadba és utána meséld el a párodnak hogy neked miért nem jön be
2020. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Mármint fizikailag vagy átvitt értelemben mennyire fér bele?😂


Igen, van. A barátnőm élvezi, és én ezért szeretem neki csinálni.


Az a romantikus, amit azzá tesztek. Ezzel is lehet lassan, csókolódzva szeretkezni.

Puszta kézel is lehet vadul, keményen dugni.

2020. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyom romantikus tud lenni misszionárius pózban,ha lassan,mély lökésekkel csinálod neki és közben öleled és csókolóztok.

Ha szenvedélyesebben akarod csinálni,akkor meg ugyanebben a pózban lefogod a két kezét a csuklójánál,teljesen az ágyhoz szögezed,aztán gyorsabban löksz,de ugyanúgy mélyeket,és közben csókolgatod a melleit és a nyakát.

Isteni mindkettő egy olyan nővel,akibe őrülten szerelmes vagy. (:

2020. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahh utolso.. :D

17-18as nagy lehet? Ti milyen meretut valasztottatok?

2020. jún. 27. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen legalább 4 cm vastag,és 16 cm hosszú,de a 18 lehet jobb,max nagyon pici kilóg majd. :D
2020. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

A csajtól függ mekkora lesz jó. A legtöbb leszbikus nő nem olyan tág, pláne kezdetben, szóval valami kisebb lehet hogy célravezetőbb.


Ha van otthon vibrátora, vagy dildója ami jó, vegyetek csak egy hámot vagy bugyit, és akkor lehet variálni.

2020. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön a felcsatolható de ha sima játékszerrel játszunk az is... Viszont van az a helyzet amikor egy gyengéd simogatás, kézzel kényeztetés a non plus ultra .

Azért volt olyan nagyon fiús lány partnerem is akivel egy felcsatolható fütyivel olyan vad szex volt ami überelt minden pasis szexet... egyszerre volt lány és fiú...

2020. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!