Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki hord magán pride kiegészít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hord magán pride kiegészítőket: mi az amit hordtok, és számotokra mit szimbolizál? Mások számára mennyire levágós, hogy mi ez?

Figyelt kérdés

A kérdés azokhoz szól, akik hordanak ilyesmit.


Lehet ruhadarab, matrica, ékszer, vagy akár lakberendezési dolog...

Rajtatok első sorban, de akár ismerősön, partneren.


Természetesen nem csak leszbikusok, de mindenki aki LMBTQ+ válaszolhat 😄



2020. jún. 28. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem hordok ilyesmit, mert nem értek egyet az üzenettel. Megelégszem azzal, hogy nem titkolom az irányultságomat, de nem érzem fontosnak, hogy direkt kimutassam.
2020. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem hordok..A szerelmet megélem s nem provokálok másokat....Elfogad a család és a barátok is..Pride-ot is ezèrt tartom károsnak..
2020. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Van egy szivárványos karkötőm, amiről csak közelről lehet észrevenni, hogy szivárványos. Meg van egy kitűzőm, amin két női jel szerepel, összekapcsolódva, de az is egy kicsi, szinte jelentéktelen darab. Táskán szoktam hordani, vagy nagyritkán ruhámon, ha illik hozzá színben. Eddig még senki sem vette észre, és nem is mutogatásból hordom, nekem fontosak ezek a darabok, meg az akitől kaptam.
2020. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdés úgy kezdődik, hogy aki hord ilyet.

Aki nem, azzal sincs bajom, de lécci ne spameljen.

2020. jún. 28. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Van egy viszonylag kicsi zászló a polcomról lelógatva, meg egy szivárványos kitűző.

Több ruhám van célzásokkal(nem konkrét lmbtq+ cucc de mégis)


19/l

2020. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Pride karkötőt le sem veszem. Mostanában nem, de régebben hordtam sokáig a nagyujjamon gyűrűt. A szobám ablakában van egy nagy zászló (az év minden napján) ami az utca/másik házak felé néz. Ha esik, szivárványos esernyő. És a cicapórázunk is szivárványos. (Társasház...ne nézz furán)

Nem nyomom le senki torkán, nem hozom fel mint téma...de az a fajta nagyon fiús lány vagyok akiről alapból ordít mi van :D és nem is akarom titkolni (sokáig muszáj volt) szóval nekem a szabadságot is jelenti.

2020. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

a biszex zászlós kitűzőm évek óta a tolltartómon van.


az emberek többsége leszarja v nem is tudja mi az. Aki meg tudja, általában nem szokott pattogni rajta.


1 ember volt aki beszólt, de az egy homofób barom.

2020. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!