Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok! Láttam itt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Láttam itt, hogy többen írnak illetve olvasnak leszbikus erotikát. 🔥🍑😍 Hol? Magyarul vagy egyéb nyelven?

Figyelt kérdés
Linkelhettek is kedvenceket, de első sorban az érdekel hol publikáljam a sajátomat, hol van sok női olvasó 😉

2020. júl. 2. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
én a tortenetekhu-n és a wattpadon szoktam néha olvasni
2020. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Jómagam is leszbikus vagyok és Wattpadon rengeteg ilyet szoktam olvasni. Magyarul és más nyelveken is. Nem tudom hogy írsz de én kiváncsi vagyok mit találtál ki ugyhogy ha Watty-n szeretnéd megosztani akkor már van egy hűséges olvasód.😉

Rengeteg könyvet tudok ajánlani ilyen témában ha kellenek címek szivesen mondok párat. Ha watty-n rakaod ki akkor trágárkodókra számíts és mivel azt irtad erotikusabb rész van benne állíts be rá felnőtt tartalmak cimkét mert soskakra érkeznek a bejelentések ilyenek miatt (van egy két trollkodós csitri akik előszeretettel "jelenenek fel" az egymás ölében ülős csókolózós jelenetek miatt is). Egyépként maga az alakalmazás szerintem negyon jó telóra is letöltheted stb.

2020. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. A történetek.hu milyen? Én úgy érzékeltem, hogy oda főként férfiak írnak, meg az erotika inkább a brutalitásról szól.


A wattpad olvasóbázisa milyen?


Ez amit írok, tuti 18+ os piros karikás, más fel se merült. Még csak 10K a karakterszám, de már így is elég perverz.

2020. júl. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!