Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szex idős nagymamával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex idős nagymamával?

Figyelt kérdés
A szomszédomban él egy 60+ nagymama, akiről tudom, hogy korábban volt már nőkkel, én 28 vagyok, de már többször álmodtam arról, hogy milyen is lenne lefeküdni vele, nagyon izgat a gondolat. Szeretném, ha valóra válna. Hogyan tudnék közeledni felé?

2020. júl. 6. 12:40
A kérdező szavazást indított:
Felejtsem el!
Próbáljam meg!
64 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit gerontofíl gyanús a dolog.. De ha a nagyi is benne van, akkor áldásom rátok.
2020. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én nem tennék ilyet, mert az ilyen nem vonz, de ha neked ez tetszik és ki szeretnéd próbálni, akkor próbáld meg!

Inkább amiatt bánkódj, hogy megpróbáltad és nem lett semmi sem, minthogy nem próbáltad meg egyáltalán!

Fura ez számomra :D de remélem sikerrel fogsz járni!

2020. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

What?

.-.

2020. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem vonz az ilyen de ha téged igen, hajrá... :)
2020. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 honbandi ***** válasza:
53%

Szia! Hívd át magadhoz ha lehetőséged van rá.Vagy te mész át hogy segítenél neki pl: ablakot pucolni és utánna megizzadtál es metörölgetné-e a hátad. Migkinálod egy pohár borrel ill: iditővel és keresel egy leszbi filmet. Migkérdezed szokott.e ilyeneket nézni meg tetszik-é neki? Kiváncsi vagyok hogy sikerült a látogatás?

üdv: Bandi 60.

2020. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 papi3 ***** válasza:
8%
egy B E L E V A L Ó ,H O Z Z Á É R T Ő 60+ nagyi úgy kifacsarja a hasonló fiúkat , hogy reszketve ballagnak el pisilni. én is voltam hasonló helyzetben régen ,nem bántam meg ....
2020. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerencsére nem kell kell kicsavarjon, mint a " hasonló fiúkat", mert nő vagyok. :)
2020. júl. 17. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!