Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kell coming outolni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell coming outolni?

Figyelt kérdés
Jó tudom erre a kérdésre nincsen konkrét válasz amely minden helyzetben megfelel, de hamarosan coming outolok és szeretnék felkészülni rá. Ha úgy vesszük akkor a kérdés igazából az hogy milyen kérdésekre számíthatok? (A velem egykorú legjobb barátnőmnek fogom elmondani)

2020. júl. 20. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy mióta tudod hogy az vagy, ez örök kérdés :D

Meg hogy "na, biztos nem tetszik valamelyik fiú"? Vagy hogy már szülők vagy nem a legjobb barátaid részéről hogy "csak bebeszéled magadnak" meg "nem is ilyen vagy, én ismerlek téged, ez X dolog befolyása" stb, ezek.


Meg hogy eddig miért nem mondtam el nekik, ez is ott volt jópárszor


F

2020. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Meleg vagyok" vagy "Leszbi vagyok".

Ezek is teljesen jó mondatok hozzá.

A többire meg értelmesen lehet válaszolni.

2020. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha elég laza a barátnőd, lehet bekérdezi hogy; 1-től 10-es skálán engem mennyire tartasz jó csajnak?

Meg hogy ő bejön neked?


Viccet félretéve az első teljesen jó dolgokat mondott.

Kérdezheti még:

Voltál már lánnyal?

Tetszik most valaki?

Mi tetszik a lányokban? És mi nem a fiúkban?


Vagy meglep és azt mondja, hogy ő meg biszex (nem egyszer jártam már így).

2020. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem kell.

Épp ez szerintem a megkülönböztetés oka, hogy sokan úgy érzik a másikra tartozik.

Ha valaki kérdezi van e pasid, meg mondod hogy csajod van, már ha van. Ha nincs akkor elég a "nincs" válasz.

2020. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, egy életen át fogsz coming outolni. Van egy pár fontos, pl szülők, testvérek reakciója, ami végig elkísér, de haverok, barátok esetében ezzel inkább szelektálod azt, hogy kibe fektess időt és energiát. Ha csalódsz valakiben az fáj, de lesz másik...


Keress olyan szitut ahol nyugi van, nem fog belecsatlakozni a beszélgetésbe más kéretlen fél.

Van aki kérdezget és van aki lefagy.


Készülj fel hogy el fog távolodni tőled. Nekem is kb az összes barátnőm ridegebb velem, nincs több ölelgetés, nem érdekli a magánéletem. Az ilyet hagyni kell, ha akar hagy pedálozzon vissza az ismerős szintre, ha sosem volt igazi barát.

2020. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy csomo video van rólla youtube-on....még magyarul is.
2020. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megcsináltad azóta a coming out-o? Mi lett belőle?
2020. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem sikerült😅. Igazából azóta is csomószor próbáltam, elterveztem, a megfelelő ruhákat akartam felvenni és a megfelelő helyre elmenni, de aztán kiderült hogy kő kemény heterónak hisz és nem jött ki hang a számon. Azóta is azon gondolkodom hogy miért nem sikerült, hogy hol szúrtam el és hogy azóta miért nem tudtam elmondani. De még próbálkozok
2020. okt. 14. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egyszer egy olyan napra ébredünk majd, amikor már nem kell többé előbújnunk.
2020. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!