Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Ő teljes mértékben hetero. Régebben szóba került a meleg téma amire azt mondta, hogy szerinte undorító, aztán témát is váltottunk. Ez alapján arra következtetek, hogy nem éppen fogadja el a melegeket,leszbikusokat. Emiatt pedig félek. Azóta (1éve) nem esett szó erről a témáról. Akkor még nem vonzódtam a lányokhoz, de már vannak rá elég erős jelek, így szeretném megosztani vele, hogy mi is van velem. Hogy mondjam el neki, hozzam fel a témát?

1/././5/./L



2020. júl. 21. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát nekem eleve megvan a véleményem azokról, akik így nyilvánulnak meg, hogy “undorító”. Persze nem kell szeretni a dolgot, meg tudjuk be annak, hogy fiatalok is vagytok.

Nem hiszem, hogy túl sok jóra számíthatsz tőle, én egyelőre nem mondanám el neki. Lehet abszolút nem megbízható és elfordul tőled, meg ki tudja még mi.


Inkább keress online sorstársakat, akikkel beszélgethetsz erről, a környezetedben meg ne erőltesd annál, aki eleve elutasító (persze változhatnak az emberek, de ezt nem tudhatod biztosan).

2020. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
(Barátnőm, barátom nincs, még nem is volt soha, de abban biztos vagyok, hogy a lányokat szeretem)
2020. júl. 21. 11:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Nagyon köszönöm a válaszod. :) Lehet tényleg várnom kéne.
2020. júl. 21. 11:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ennyi: leszbikus vagyok. Ha tényleg a legjobb barátod megérti. Én 16 éves voltam mikor kimondtam a legjobb barátnőmnek, aki full hetero. Szabadkoztam nagyon sokat, hogy keep calm barátokkal nem, meg ö nem...a végén ezért szúrt le, hogy mert miért ,magyarázkodok ennyit.

2 éves korom óta legjobb barim, és már az is marad örökre. Szerintem legyél őszinte és akkor nem lehet semmi gond!

2020. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne kertelj,mondd el neki hogy ha tetszik ha nem,ez van és kész.

Vagy elfogad így,vagy nincs keresnivalója az életedben.

2020. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy mondta el a barátnője, hogy megmutatta a telefonjában a csaja képét és mondta, hogy ő a barátnője. Nem lepődtem meg, mindig sejtettem, csak nem akartam rákérdezni. Ha annyira jó barátnőd lenne, neki is sejtenie kellene.
2020. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4. És 5.! Köszönöm! :)

Minden meg tudtunk eddig beszélni. Kedves 6.! Nagyon jó barátnőm, csak nagyon elnyomtam magamban ezt a dolgot, ezért sem vehette észre szerintem.

2020. júl. 21. 11:33
 8/11 anonim ***** válasza:

1/././5/./L

Ez mit jelent kérdező a kérdésedben?

2020. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
azt jelenti hogy 15 éves és hogy lány
2020. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mondtam el mindkét barátnőmnek, hogy elmondtam nekik, hogy ki tetszik és ez elég egyértelmű volt. Én ekkor 14 voltam.


Ha e miatt megutál vagy ilyesmi, akkor ennyit is ért az a barátság...

2020. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!