Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi lehet az identitásom/szexua...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az identitásom/szexualitásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igyekszem normális hangvétellel kikérni a tanácsotokat, szóval nagyon örülnék ha normálisan válaszolnátok. Aki így teszi annak hatalmas puszi 💕


12-13 éves lehettem, amikor ráeszméltem arra, hogy talán vonzódok a lányokhoz. Egy könyvet olvastam, aminek az volt a neve, hogy;Leszbikusok problémái, és teljesen tudtam azonosulni a leírtakkal. Emlékszem, hogy aznap én elkezdtem sírni és egyebek, nem akartam még csak barátkozni sem a gondolattal hogy én a saját nememmel kialakítsak bármiféle kapcsolatot. Többször elolvastam a könyvet és sajnos mi tagadás és azt hittem előtte, hogy az számít normálisnak. Előtte sosem gondoltam arra, hogy hogy emiatt esetleg vonzódhatok a saját nemem iránt, de nálam valamiért megszokott volt hogy így nézek a lányokra. Mindig megnéztem őket, de nem úgy mind a legtöbb hetero, hogy amolyan irigységből, hanem úgy Istenigazából. Egyszer 5.-ben teljesen elbambultam, miközben az osztálytársam öltözött át, aztán azt kezdte el híresztelni hogy leszbikus vagyok.


Visszátérve. Mikor erre ráeszméltem, hogy ez is benne van a pakliban, sokáig felvettem egy homofób álarcot, lenéztem a melegeket (kövezzetek meg!). S csak éltem az életemet, heteroként. Avagy próbáltam.


Ismerkedtem fiúkkal, nagyon sokkal. Éreztem szerelmet, vonzalmat. Mindent amit kell, de egyszerűen mikor már érettebb lettem, esetleg komolyabbra fordult volna a dolog mindig megfutamodtam. Nem egyszer, mert sok ilyen volt, de nem tudtam magamat elengedni. Feszült lettem, és úgy éreztem, hogy nekem ez nagyon nem megy. Gondolatban még a mai napig elfér, de hogy gyakorlatban esetleg bármi történjen...képtelen lennék rá. Talán betudható annak, hogy nincs sok jó élményem férfiakkal, de nem hiszem hogy csak emiatt nem érzem jól magamat velük. Megjegyzem 1-2 srácra, hogy "hm, igen ez jól néz ki", de semmi más.


Lányokkal egyébként egyszer ismerkedtem, vagyis igazából egy lánnyal, de nem éreztem hogy tetszik nekem úgyhogy megszakítottam vele a kapcsolatot.

Viszont, megismertem 2 hónapja egy lányt, aki az első pillanatoktól kezdve iszonyatosan megtetszett és olyan érzelmeket vált ki belőlem, amiről eddig elképzelésem sem volt. Jól érzem magamat vele, és azt hiszem alakulnak is a dolgok köztünk.


Szerintetek leszbikus volnék, esetleg más? (Az unikornis, kecske, katicabogár válaszok nem érdekelnek.)

Sokáig nálam zavarodott volt ez a dolog, s ha valamivel biztosítani tudnátok azt megköszönném :)



2020. júl. 21. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinsey-skála,olvass utána.

Biszexuális vagy,aki erősen a nők felé húz...szerintem.

2020. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a Kinsey-skálát, csináltam egy tesztet is amiben az jött ki hogy "homoszexuális, egy kis hetero éllel".
2020. júl. 21. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is biszexre tippelnék. Ha éreztél vonzalmat férfiak iránt, és ráadásul tudatosult is benned, hogy személyes okokból kifolyólag ellenérzéseid vannak irántuk, ezért inkább a lányok felé húzol, akkor nekem a biszex tűnik logikusnak.
2020. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Miért akarod magad felcímkézni? Fiatalnak tűnsz, nem is olvastalak végig. Teljesen felesleges. Ha találsz is magadnak egy címkét úgyis jön pár megmondó f.fej és elmondja hogy szerinte mi vagy. Tényleg hagyd és csináld ami jó neked.
2020. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, millió puszi <3
2020. júl. 22. 14:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!