Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 23 éves koromig soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves koromig soha nem önkielégítettem.Amióta beleszerettem nagyon beleszerettem egy nőbe azóta minden nap csinálom.Mondjuk sosem elégülök ki rendesen ha van napi 2-3 orgazmusom akkor sem.Ez "normális"?!

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 19:53
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
van ötletem,amitől jobb lehet (leírom kommentbe)
29 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Meg kellene élni azzal a nővel a szexet, sokszor, nemcsak masztizni rá. Bár esélyes, hogy kezdetekben akkor is nagyon kívánni fogod, amint vége egy menetnek, szinte már jöhet is a következő. Persze ha csak egyezik a szexuális igényetek. Nőként mondom, és ismerős az érzés.
2020. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%

De nem tudja megélni vele, mert a nő nem akarja, igazából a kérdező zaklatja.

Ugye, szomorúszerelmes/sexyvirgin?

2020. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2:Állj le a hallucinogén anyagokkal csajszi!😓
2020. júl. 21. 20:13
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg próbáld ki a szerelmeddel is a szexet😉
2020. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Ne biztassátok, a végén még megerőszakolja:D
2020. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

#2

És mégis honnan szülted,h ő az?


#5

Ne magadból indulj már ki...


Egyébként kedves kérdező igen,normális.Valszeg az segítene a problémán,ha a kiszemelttel lenne khm...valami.

2020. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát aki nem jön rá, hogy ő teszi fel az ezredik ugyanolyan stílusú és tartalmú kérdést, az ostoba.
2020. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#5:Így van,ne magadból indulj ki te kis unatkozó,félrebeszélő csitri!🤢
2020. júl. 21. 21:22
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Fiatal vagy, teljesen természetes, hogy néha kicsit "beindul" a libidód. Teljesen normális.

Abban a fent hozzászólóknak igaza van, hogy ha ennyire vágysz valamire akkor két választásod van. Vagy teszel érte, hogy beteljesüljön, vagy ha nem lehetséges (pl. nem kíván a másik, nem akar tőled semmit) akkor áttereled az energiáid olyanra kitől pozitív a válasz. Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel, mert csak időpazarlás.

2020. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel ki vagy kérdező,de ha megkérdezhetem eddig miért nem maszturbáltal soha?

Ez elég szokatlan

2020. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!