Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bi/leszbi lányok! Miből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/leszbi lányok! Miből jösztök rá, hogy egy másik lány is bi/leszbi és kapható lenne szexre? Illetve én hogy viselkedjek, hogy ez látszódjon rajtam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szexualitás nem egy látványos dolog (kivéve ha valaki a homlokára írja), ezért kérdem, hogy a veterán csajozós csajoknak milyen "radarjaik" vannak, amik alapján le tudják szűrni, hogy a másik csaj is benne lenne ebben-abban.


Azért kérdem, mert én nemrég kezdtem el érdeklődni a lányok iránt (lányként), és nem tudom, hogy az ismerettségi körömben/egy nagyobb társaságban hogyan jöjjek rá, hogy egy lány esetleg bi/leszbi, és bejövök neki. Illetve én is szeretnék ilyen "jeleket" adni, hogy az erre kaphatóak észrevegyenek.


Ami nekem eszembe jutott, az a tapizás (kar végigsimítása/váll érintése/"szösz" leszedése ruháról), viszont én fiúkat, akik tetszenek, sem szoktam tapizni, úgyhogy lehet természetellenes lenne... Nehéz dolgom van, mert pasizni nem szoktam, ha valakinek megtetszem, és nekem is bejön, akkor oké... De most úgy érzem, lányoknál nem akarom ráhagyni a dolgot a "sorsra", mert kevesebb esélyem lenne.


Több szitu is érdekelne amúgy:

- buliban (tánc, hangos zene közben)

- nyugisabb, beszélgetős baráti összejövetelkor

- egyetemen, szaktársak között a hétköznapokban



2020. júl. 27. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem online több esélyed van. Akinek ki van írva a profilba hogy leszbikus azzal nem lőhetsz mellé.


Esetlegesen leszbikus buliban is összeakadhatsz valakivel, de random buliban nem valószínű.


Baráti beszélgetések közben van hogy erre terelődik a szó, és segít ha a haverok között sok az LMBTQ ember akiknek vannak más LMBTQ ismerősei.


De társkeresőn gyorsabb lesz.

2020. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olvastam már itt "leszbikus/LMBTQ buliról", de inkább csak megemlítés szinten volt, nem volt kifejtve, hogy mi az.

Milyen a leszbi buli? Mennyire privát? Hogy lehet ilyenen részt venni?

2020. júl. 27. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Wow, ösztrosokk
2020. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen leszbizős meg bulizós helyeken olyanok az emberek is, értelmes nőt ott ne keress.
2020. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#utolsó

Ott a pont!

2020. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Jösztök?

*Jöttök.

2020. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg lehet értelmes lányokat találni az lmbtq bulikon is. Talán kevesebb a csodabogár (pozitív értelemben), de azért vannak. Ismerek párat, akik időnként eljárnak.

Az ilyen bulik egyébként nem privátak, egyszerűen fogod magad és elmész. Van facebook oldaluk is. Csak rá kell keresni.

2020. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DnPlymn ***** válasza:
56%

#6

*Jösztök


Nyelvjárás. Fogadd el.

2020. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!