Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Erre hogy reagáltatok volna?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy reagáltatok volna? Felizgulni ilyenre?

Figyelt kérdés

Szoval elmentünk pár napra pihenni, es a szálláshoz közel volt masszázs lehetőség.

Párom be is jelentkezett egy ilyenre.

Aromaterápiás kényeztező masszázs olajjal, és kebelfeszesítő, mellmasszázs, vagy vmi hasonló volt a neve, de nem mintha nem lennének jók mellei..

A lenyeg hogy szép rendesen felizgulva jött vissza. Mar mikor bejött a szobába láttam rajta, de nem is nagyon titkolta. Átvette a bikinit és az is tiszta nedves volt. (Nem az olajtól.) Kérdeztem és mondta, hogy ez ellen nem tudott mit tenni. Nő masszírozta, de mondta hogy nem rá izgult fel.

Este lefeküdtünk meg minden, csak ez úgy bennem maradt.


2020. aug. 1. 08:58
 1/7 érdeklődő35 ***** válasza:
76%
Masszírozó te is
2020. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 érdeklődő35 ***** válasza:
71%
Maszírozd
2020. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor kellett vna szétnyalnod és rommá dugnod. :)
2020. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az megvolt.. Kapott rendesen a drága. :)
2020. aug. 1. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne stresszelj rá. Szerintem ha úgy érnek hozzád, a te tested is így reagált volna. Rád vágyott, együtt voltatok... Még irigyellek is basszus, nekem se párom, se nyaralás, se masszázs. :D
2020. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Oké, akkor most mond el mi a probléma... Csak mert vázoltál egy normális szitut: barátnőd felizgult a mellmasszázstól, utána szexeltetek is. És? Mi a csattanó? Mi a kérdés?

Nem tudom miért fontos, hogy ki mit reagál. Valszeg én is szétnyaltam volna a barátnőmet ha látom rajta, hogy fel van izgulva és a helyzet is adott. Mit kell ezen agyalni?

2020. aug. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Féltékenység itt a probléma vagy az, hogy a csajod melle ennyire érzékeny?


Azt hogy mennyire bízol benne csak te tudod. De szerintem az hogy rád vetette magàt utána az azért elég egyértelműen megmutatja kihez húz.


A női mell meg tud ilyesmit néha. Nem mindenkinek, de van ilyen.

2020. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!