Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most őszintén! Egy vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén! Egy vékony lányra sokkal jobban felizgultok mint egy ducibbra? (Én igen...hiába hogy tetszhet bárki, meg a személyiség számít)

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, a vékony lányok sokkal vonzóbbak
Nem mindig
Kifejezetten a ducibbak indítanak be
69 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Én a nővéremről tudom hogy a vékony lányokra előbb rástartólnak a pasik mint a nőiesebb alkatuakra. Pedig ha nincs ott a vékony csaj álltalában ő a favorit a pasiknál.
2020. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a vékonyság számít, valahogy az egész forma. Meg az, hogy "ducibb" elég óvatos megfogalmazás. Kinek mi számít ducibbnak. De egyáltalán nem biztos, hogy a vékonyabb jobban tetszik.
2020. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez általánosítás. Azt figyeltem meg magamon, ha egy lány társaság jön el mellettem, mindig a nőiesebb alkatúak ragadják meg a tekintetemet. És az eddigi crush-aim is mind teltebb hölgyek voltak. Nincs kizárva, hogy egyszer megtetszhet egy vékonyabb csaj, de én magam is elég vékony, kis termetű vagyok, és akik hasonlítanak hozzám, azok valahogy nekem eleve offosak. Hogy átlagban mi a vélekedés erről, nem tudom, ahhoz minden leszbikust meg kéne kérdezni, meg amúgy is, ízléseken nem érdemes vitatkozni.
2020. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tény,hogy a vékony(abb) testalkatú lányok jobban vonzzák a tekinteteket,többek közt természetesen az enyémet is,de kb ennyi.

Valamiért a nőiesek/molettek azok akik beindítanak bennem valamit.

Viszont a külső az csak egy dolog,ha tetszik benne vagy rajta valami,rohadtul mindegy milyen az alakja.:)

2020. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem vitatkozom, csak úgy érzem, elég nagy "szokás" lett védeni azt aki túlsúlyos. A normál alkat akinek van egy pici hasa, melle, az nekem is nagyon vonzó, nem csak azokra gondoltam akiken egy deka zsír nincs. (Bár ők is)

De saját magammal pl ha fizetnének se, pedig nem vagyok 100+ kilós durván elhízott... Csak egyszerűen sokkal de sokkal jobban felizgulok egy vékony testalkatú lányra/nőre mint hozzám hasonlóra vagy afelett.

2020. aug. 1. 23:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose jott meg be olyan no akin ne lett volna “anyag”

Kifejezetten szeretem a nagy melleket

Nekem se kicsi

Meg en magam se vagyok vekony es szeretem ha nem kell attol felnem hogy osszetorik alattam a masik

En es az idealom is 60 es 90 kozott szokott lenni

2020. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten a kerekebb vagy az izmos típus jön be.


Ha valaki egyszerre mindkettő az tökéletes.



Példa az izmosra Venus Williams, Samantha Wright (súlyemelő).

Példa a teltre Christina Hendricks, Dascha Polanco.

2020. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen alkat függő. Rajtam és a páromon is van súly felesleg, nem vagyunk kövérek, inkább kicsit olyan stabil kapcsolatban vagyunk felesleg ^^" Neki olyan a genetikája, hogy a felesleg nagy része a popsira és a combjára megy rá és szerintem irtó szexi így is. Én vagyok a kevésbé szerencsés, mert nekem alhasra rakódik a felesleg, pofira(hörcsögpofi >-<) és a többi nem előnyös helyre. Jó pélsa erre pl Ashley Graham pkus size modell. Ő is testes, de jól oszlik el rajta a felesleg és az arca is szép szerintem.
2020. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Erősen függ attól hogy mit tartasz ducinak vagy vékonynak. Nekem általában a "normál" BMI-s csajok jönnek be.


Az még nem zavar ha valaki enyén vékony vagy csak kicsi felesleg van rajta de a nagyon vékony meg a tényleg túlsúlyos alkatok nem vonzanak.

2020. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én kifejezetten vékony vagyok, de ha az utcán nézegetem a nőket, akkor a kövérek, sőt egyenesen a túlsúlyosak azok, akik beindítanak.
2020. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!