Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, mivel lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mivel lehet teljesen elcsavarni a fejeteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinél más a "recept", de kíváncsi vagyok, hogy hogyan csábíthat el egy nő egy másikat.


Még nem volt lehetőségem ilyesmire. :(



2020. aug. 8. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki okos, kedves, figyelmes és érdeklődő az nagy előnnyel indul. Emellé jó, ha igényesen öltözködik és egészségesen él (nem elhízott, nem alkoholista, nem dohányzik stb).

Legyen saját stílusa, saját személyisége és gondolatai.

Aztán ha megvan a kémia is, vihető vagyok.

2020. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Huh én biszex vagyok, de pasival még az életben nem volt orgazmusom, nővel volt először.
2020. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
És nem kellett hozzá műbroki se.
2020. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiúsabb lányokat szeretem, azt imádom, amikor egy kicsit olyan tartózkodó a másik fél, ugyanakkor látom is hogy vonzónak talál.
2020. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Nekem a tökéletes recept:

- add önmagad

- legyen önbizalmad, és kisugárzásod

- mindegy, milyen a testalkatod, csak legyen önbizalmad

- ne legyél igénytelen

Már ezzel a 4 dologgal ha megfog valaki, eléggé nyert ügye van. Mutasd ki az érzelmeid és vágyaid, ez is fontos..ne várd a sültgalambot. Cirógasd meg és bókolj. Nekem ennyi elég. :)

Másnál nem tudom, hogy hogyan működik, de ez nekem is bevált vadászat közben.

2020. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyél nő

Legyél romantikus

Legyen jó stílusod, és merj kezdeményezni.

A műbrokiról annyiz én is biszex vagyOk nekem soha nem volt orgazmusom pénisztöl pedig 6-tal is volt már dolgom, nőtől viszont volt és nem kellett hozzá semmi mü csak a szép puha keze és az ajkai, talán a hetero férfiak példát vehetnének róla

2020. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

- Ha a másik fél kezdeményez az nálam nagyon bejön, pl. egyértelműen mutat érdeklődést, bókól, közös programokat javasol, stb


- Egyedi stílus


- Legyen az illetőnek valamilyen szintem hasanló érdeklődési köre mint nekem, pl. tudjak a kedvenc filmből, szorazotmból, vagy animéböl eggyütt nézni vele


- Kontabilis humorérzék


- Jó higénia


Az hogy használ-e a csaj műbrokit vagy nem az mindegy nekem, ha már úgy is szóba került :P

2020. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan az összhang, akkor nekem csak egy zöld lámpa kell, a többit már intézem. A zöld lámpa lehet bármi, csak egyértelműen jelezze a szándékaidat.
2020. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tetszik ha valaki figyelmes, kedves, romantikus számomra fontos az őszinteség, nem árt ha van közös érdeklődési kör
2020. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként lány vagyok.
2020. aug. 9. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!