Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Felkeltem az éjszaka közepén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltem az éjszaka közepén emiatt. Normális?

Figyelt kérdés

Az éjszaka közepén felébredtem, és nagyon durván szexuális vágyat éreztem. Alig bírtam visszaaludni, mert végig az járt a fejembe mintha itt lenne...vagy de jó lenne ha épp simogatna..


Nem feküdtünk még le, és szűz vagyok...normális ez?


Leszbi lany



2020. aug. 11. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Ki???
2020. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Keltem már fel én is erre az éjszaka közepén de nekem akkor ott volt a párom

Valszeg ő hozta ki belőlem hirtelen

2020. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 - Lány vagyok pedig.
2020. aug. 11. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Attól hogy leírod nem leszel az és nem is hisszük el. Az igazi lányok észreveszik ha a szóhasználatod, kifejezés módod vagy a helyzet amit leírtál elüt a saját nézőpontjuktól, úgyhogy ezt buktad.
2020. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De mivel nem volt ott senki melletted ezèrt kènytelen vagy beèrni egy kis masztival,egyèbkènt normális dolog hogy szeretnènk az álmainkat megèlni,na ha nem is az összeset de a jobbakat mindenféle kèppen..
2020. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#6 - os köszönöm szépen :)
2020. aug. 11. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán van ilyen másnak is. Különösen ha épp ott tartok a ciklusomban és tombolnak a hormonok.
2020. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!