Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire elfogadott az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott az ilyen fajta vad sex?

Figyelt kérdés

Én és a párom a vad sexet preferálják. Igazából mindkettőnknek ez jon be, és tulajdonképpen rá jöttem, hogy amit mi csinálunk az már beteg.mondok pár példát:Véresre karmoljuk egymás hátat, tiszta folt a nyakunk, folytogatunk, harapjuk egymást de úgy h hetekig látszik. Hajtepes, falnak vágás... Szóval nagyon durva, és a sex.. Az nagyon jó de az is elég vad. Tudom megoszlanak a vélemények, valaki szerint beteg, valaki szereti.. Mi ezt szeretjük egymásban, illetve a dominans és az alárendelt szerep is bejon.

Ti mit gondoltok erről.? Esetleg ti is szeretitek ha vad a másik? Vagy ez már tényleg beteg?



2020. aug. 20. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindkettőtöknek bejön, akkor semmi gond. Akkor baj, ha az egyik fél nem akarja. Élvezzétek ki és szeressétek egymást! Mondom ezt úgy, hogy én a lágyabb szeretkezéseket szeretem...
2020. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez sok, akkor inkább lenne egy küzdelem egy ringben vér nélkül, de agresszíven, ami szexbe megy át.
2020. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve mennyire elfogadott? Kinek az elfogadására van szükségetek? Ha ezt kölcsönösen élvezitek, akkor csináljátok, de nyilván csak ésszel. Nekem ez már túl durva lenne.
2020. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt szeretitek mindketten, akkor mi lenne a probléma
2020. aug. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nekem már BDSM ez nem normális :) picit keményebb fajtának számít :) számomra

26N

2020. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nektek jö akkor csináljátok. Én mást szeretek...

Ui:őrúljetek,hogy megtaláltátok egymást.

2020. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem kár is firtatni. Nekem ez abszolút nem menne, nem is jön be és képtelen lennék bántani a páromat, de nem ítélem el és nem tartom betegnek sem azt, akinek ez bejön. Ha nektek ez bejön szerintem felesleges azon töprengeni más mit gondol. Persze nyilván párkeresésnél érdekesebb a dolog, mert az biztos, hogy nehezebb olyat találni aki ebben partner és élvezi is, de nektek ez sikerült, ez a lényeg.
2020. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!