Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehet a pasikkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a pasikkal megértetni hogy akkor se tud megváltoztatni ha ő "másabb mint a többi"?

Figyelt kérdés
Egyik se érti meg hogy ha leszbikus vagyok akkor nem fog megváltozni ez akkor se ha ő normálisabb mint a többi.

2020. aug. 21. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Pedig velem biztos megváltozna, mert én más vagyok.
2020. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer két barát jött oda hozzám szintén ezzel a szándékkal.

Én megmondtam nekik, hogy benne vagyok 1 feltétellel.

Ha előtte felöltözve végignézhetem ahogy leápolják előttem egymás varázsszerszámát :D

2020. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Privát:

"Szia meg tudlak változtatni ha hagyod hogy be bizonyítsam,én képes lennék rá!De azt kell tenned majd amit én mondok és hidd el,a végén te fogod mondani nem kell neked nő csak én."

Kezdődik 😂😂😂

2020. aug. 21. 23:13
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha hetero pasi A nŐt látja benned, akkor sehogy sem. Meg amúgy sem egy könnyű feladat, mert a pasik azt hiszik, hogy csak a "rossz tapasztalatok" miatt lehet a másik nem irányába fordulni. Pedig lehet, hogy szimplán csak jobban tetszenek neki a hozzá hasonló felszereltségűek.
2020. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na én aztàn nem tennék ilyet. Van egy leszbi munkatársam, jó kis csajszi. Eszembe sem jutna nőként tekinteni rà.

Én akkor akarok egy nőt megszerezni ha érzem hogy gerjed ràm

Fel sem állna egy olyan nőre aki jégcsap.

2020. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Most fotel Casanovákon vagy fennakadva? Ha tudnád, hogy nekem milyen priviket írnak nők. Írom ezt nőként :D
2020. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Tiltsd le mindenhonnan,kerüld.Blokkold a számát.Ha zaklat mégis,akkor jelentsd fel.Ennyi.
2020. aug. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

-más vagyok mint a többi

-miert,neked nincs farkad?

-de igen

-akkor szia!

2020. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, ez jó 😀
2020. aug. 22. 11:26
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Van ez a típus, egyszerűen fájdalmasan ostobák. Soha nem fogja megérteni.
2020. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!