Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nincs egy jó társkereső? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs egy jó társkereső? Ti fennt vagytok Badoon? Mik tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nekem 0 kb 1 randi lánnyal :) az jó volt de sajna csak 1 alkalom.

2020. aug. 23. 22:48
A kérdező szavazást indított:
Volt randim
Nem volt randim
Fent vagyok a Badoon
Nem vagyok fent Badoon
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Van... de ettől még egyik sem csodaszer, ne várd azt hogy beregelsz és máris csőstől ott a kánanán. Ja és ha leszbikusként keresel akkor írni fog egy csomó magát nőnek kiadó kamus, meg még annyi pár akik csak 3.-nak keresnek lányt.
2020. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj...:D én fenn voltam 3-4 napig, elegem is lett. Utána jöttem rá, hogy a tinder nem is olyan rossz (a badoohoz képest).

De kinek mi válik be igazából. Tinder nekem jobban tetszik, ott igényesebbek a lányok szerintem, meg maga az alkalmazás is igényesebb, de ettől függetlenül nem fűzök sok reményt hozzá. Persze tinderen is vannak kamuk, harmadikat keresők stb.

2020. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rossz a szavazás

Hogy jelöljem meg hogy fenn vagyok és volt onnan randim?

Jelenlegi páromat is onnan ismerem

2020. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fent vagyok badoon.


Biszex vagyok, férfiakkal régebben össze jöttek randik,de komolyabb egyikből sem lett.Most már siralom ami férfiakból ott van :D elegem is lett belőlük.


Nőkkel meg semmi. 3-ashoz keresnek nőt,vagy kamu profilok vannak.

Na meg amit nem értek, belájkol egy lány,vissza lájkolom. Rám ír,vissza írok és utána semmi :D akkor minek lájkol minek ír??? :D na ezt mondja el valaki.


Akikre meg ráírtam vissza sem írnak.


Engem nagyon fiús lányok találnak sokszor be, ők nekem nagyon nem az eseteim. Kezdetben,finoman megírtam,hogy én a lányos lányokat preferálom,akkor el lettem minden k.nak hordva!? o.O


Már úgy vagyok jobb egyedül,halott dolog a mai világban ismerkedni,akár férfivel akár nővel akar az ember.


Úgy vettem észre,hogy olyan érdektelenek lettek. Felszínesek stb.


28/N

2020. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértem a keserűségetek. Pont ezt éreztem mielött megismerkedtem az igazimmal. De higgyétek el, hogy mindenkinek van valahol egy párja akivel tökéletesen kiegészítik egymást szellemi és fizikai téren.
2020. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!