Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lennétek együtt Elsa királynővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek együtt Elsa királynővel?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy csak egy mesefigura, ergo a kérdésem komolytalan, ám ugyanakkor valahol kicsit mégis csak komoly is, mert ha véletlenül van itt közületek akár csak egyetlen személy is, akinek eszébe jutott szerelemmel gondolni rá vagy csak partnerként, miért, vagy miért nem jönnétek össze vele? Mit gondoltok a személyiségéről, karakteréről illetve a külsejéről. Milyen lenne vele a hétköznapokban vagy romantikus, meghitt helyzetben? Milyen lenne együtt élni vele?

2020. aug. 25. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Eww ez nagyon bizarr... de amúgy Elsa az egyik kedvenc hercegnőm, ennyi legyen elég
2020. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom róla b.meg,hogy egy mesefigura. 🤦‍♂️😑😑😑 Ennyi erővel lennétek együtt Minnie egérrel vagy Balu kapitánnyal? Neeeeee már! Ilyen kérdést. Az agyam eldobom.
2020. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm válaszodat! :)

2-es: Először is higgadj le, másrészt Elsa királynő, bár csakugyan mesefigura, (amit ismételten elismerek) de ő ember, a te említett példáid, hidd el, hogy nekem se' fordultak meg a fejemben.

2020. aug. 25. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Ember, de mesefigura. Nem hiszem, hogy egészséges felnőtt ember beleszeretne egy mesefigurába. Egy rajzba. Lerajzolom neked egy A4-es lapra és szerelmes leszel bele? Ne haragudj, de egy egészséges psziché nem így működik.
2020. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, akkor nem vagyok egészséges, mert engem nagyon magával ragadott. De akkor inkább úgy kérdem, ha Elsa létezne a valóságban, itt élne köztünk, akkor hogy viszonyulnátok hozzá?
2020. aug. 25. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Bejárónőmnek jó lenne.
2020. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én összességében nem jönnék vele össze. Kalandvágyó személyiség, független is ez eddig oké. De ott kezdődik az egész, hogy van ami még egészséges függetlenség, van ami már ostobaság. Szeretem a problémáimat magam megoldani de ez nem jelenti azt, hogy ha problémám van bezárkózom és kizárom belőle a szeretteimet, hogy ezt majd én elintézem és mindenki maradjon távol. Ez a problémamegoldás nekem nem szimpatikus és nem tudnám hosszútávon tolerálni.
2020. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivaaan??? 😄😄😄
2020. szept. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!