Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megcsókoltam, ő pofon vágott....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoltam, ő pofon vágott. Van még esélyem nála? Vagy érdemes egyáltalán még próbálkozni?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismerjük egymást, sok időt töltöttünk együtt. Az apró jelek biztatóak voltak. Most szakított a pasijával és azt hittem szabad a pálya. Egy romantikus pillanatban megcsókoltam, de ő úgy reagált hogy pofon ütött. Azon is gondolkodtamn hogy lehet csak hirtelen jött neki az egész és ha beszélek vele ha lenyugodott helyre lehet hozni a dolgokat. De ő azt mondta nem kereseem többé. Szerintetek van még remény?

24/N, ő 29/N



2020. aug. 28. 08:51
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
99%
Tàncsak nem hetero az aktuàlis nő?
2020. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pofonnal reagál, az a maximális elutasítás. Akkor tűnődhetnél ezen, ha csak elhúzódott volna, de egy pofon az egész más kategória. Innentől felejtős, se partner nem lesz belőle, se barát.
2020. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Heteró kapcsolatban volt, de én úgy éreztem ő is viszonozza az érzelmeimet. És épp most szakított a pasijával, azt hittem azért mert velem akarja megpróbálni.
2020. aug. 28. 08:56
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagy... és még annyi empátia sincs benned, hogy ilyenkor ne letámadd a másikat? :D
2020. aug. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Szegény, csak egy jóbarátot látott benned, te meg rávetítetted a saját szexuális vonzalmadat.
2020. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
24%
Ezt talán jobb lett volna picit "piásan" megpróbálni, hátha akkor jobban elengedi magát, persze nincs kizárva, hogy akkor is így reagál. Szerintem hagyj neki időt, aztán pár hónap múlva kérj bocsánatot, ha addig nem keres. Lehet, hogy akkor ő fogja bevallani, hogy nem is volt olyan rossz vagy nem, de legalább béke van..
2020. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

most szakitott te meg egybol ramasztal...

az a tanacs is szep, hogy reszegen kellett volna :D jajj hany olyan heterot is tudok akit reszegen lekurt egy leszbi "baratja" majd par honapos kapcsolat utan ment a hiszti, hogy baratsagnak is reszeltek :D

ha baratja akarsz lenni szerintem meg most bocsanatot kersz amugy... elmondod valaszt nem varva es hagyod a francba, de ebbol igy sosem lesz mar semmi szerintem :)

2020. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Hagyj időt neki átgondolni a dolgot. Lehet, h ő maga sincs tisztában a dolgokkal. De, igen, van olyan, h a másik akarva akaratlanul beleerez viszonzast a másiktól, amit a masik nem is érez.
2020. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem jól tette a kérdező, hogy így „letámadta” a csajt! Én is ezt tettem volna! Most azt kell tenni, hogy mihamarabb beszélni a csajjal! Ha most vársz kérdező, akkor később már nem lesz esélyed sem lesz javítani a helyzeten. Még ma beszélj vele!
2020. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Meg nem történtté tenni nem fogod tudni, az biztos.. akkor ott ennek így kellett történnie. Szerintem az őszinte szavakkak javíthatsz a helyzeteden. Akármennyire is pipa én minél előbb felvenném vele a kapcsolatot és elmondanám neki őszintén, hogy "ne haragudj én úgy éreztem.." bármi lesz is, a lelkiismereted legalább letisztul. Szerintem esélytelen, hogy legyen ebből bármi, habár negatívan, de teljesen egyértelműen reagálta le a dolgokat. Sajnálom, hogy ez történt, de legalább nem kell kétségek közt lenned.
2020. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!