Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok:Ti fel tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok:Ti fel tudtok izgulni egy fotón lévő nő arcára (főleg a szemeire),ha szerelmesek vagytok?Tehát a szerelmetek arcára,ha képet néztek róla.Vagy "kell" a teste is ahhoz?Netán félmeztelennek kell lennie rajta,hogy felizguljatok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Egyik sem. Csak a testre nem tudok felizgulni, se egyben, se külön-külön.


Írjon inkább olyant...


Vagy mosolyogjon. Nevessen rám.


Fogadja el a bókomat.


Legyen egy kicsit nyafka, egy kicsit hisztis.


Sírja el magát a vállamon.


Öleljen meg.


Mondja, hogy szeret.


Mutassa ki a bizalmát.


Adjon ajándékot.


Meséljen élménnyel! Az valami fantasztikus ajzószer.


De a legfontosabb, tényleg: örüljön. Legyen mellettem boldog és tegyen azért, hogy boldog lehessek mellette. Az nagyon felizgatna.


És legyen mindeközben szoknyában és szemüvegben :D


De tényleg. Én van, hogy nem jutok el az orgazmusig, de lelkileg mégis kielégültnek érzem magamat. Érdekes dolog ez.


Az öröm a legjobb ajzószer.

2020. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de foleg kezdeti szakaszban ha valaki bejon akkor allandoan fel vagyok izgulva mikozben vele vagyok.
2020. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem fotókon őrzöm a szerelmem arcát hanem az emlékeimben és amikor találkozom vele. Miért nézegessem a párom fotóit, ha kapcsolatban vagyunk? A szerelmet meg nem fotó, hanem az ember alapján érzed.
2020. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3:Nem érted a kérdést!

Valaki kapcsolatban is tart képet a szerelméről-akár a pénztárcájában is-amit sokszor megnéz.Erre gondoltam.Meg olyan esetre is gondoltam,amikor nincs kapcsolatban valaki a szerelmével,és,amikor megnézi a fotóját akkor érez-e így néha/sokszor?!

2020. aug. 30. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Jajj, 1# annyira gyönyörűen leírtál mindent! Totálisan egyet értek veled.
2020. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
1# Ez csodaszép, egy élmény volt olvasni! Ritkán olvasni a Te válaszodat akár csak megközelítő kommentet is ezen az oldalon. Szebbé tetted az estémet, köszönöm! :)
2020. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!