Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan beszéljem rá magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá magam arra, hogy ne vonzódjak többé a heteró ismerősömhöz?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk és nem ismerjük még egymást olyan régóta, viszont úgy érzem a barátsága nekem sokat érne. Mit tegyek, hogy ne vonzódjak hozzá többé? Hogyan ábránduljak ki belőle?

2020. szept. 3. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Elvileg ugyanúgy kellene mindent tenned, mint ha nyomulnál rá, de érintés, csók és persze szex nélkül. Ölelés és puszi szerintem időnként még belefér, de több nem. (Otthoni maszti a fotóira nem tilos.) Szerintem, így sokáig el lehet evickélni, persze kívülről könnyű okosnak lenni... :)
2020. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mintha hetero lennél és egy pasiba lennél reménytelenül szerelmes. Írhatunk sok okosságot, de van amikor csak a kutyaharpás szőrivel segít. Amíg más élmények, más partnerek, urambocsá' szerelem nem tölti ki a szíved addig csak körbe-körbe fogsz járni.
2020. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még szerelmes, de érzem, hogy alakulnak bennem érzelmek az irányába. Még nem merültem alá ebben annyira és nem is szeretnék.
2020. szept. 3. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Valamilyen módon Próbáld megutálni,gondolj negatív dolgokra Vele kapcs,az hatásos szokott lenni.
2020. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Túl egyértelműnek fog hangzani, pedig pont ez a megoldás: ne vele foglalkozz. Ennyit tudsz tenni. Nyilván a kötelező szia mizun kívül. Minél több figyelmet fordítasz rá, annál szarabb lesz.
2020. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem, bár nem lesz könnyű..
2020. szept. 4. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincsen rá recept, de volt példa rá, hogy hasonló helyzetbe kerültem, próbáltam felvenni egyfajta távolságot, pl. nem voltam kezdeményező, nem álltam meg hosszan beszélni, lavíroztam a normális minimum és a nem a feltűnően furcsa elszigetelődés kategóriák közt. Egy idő után leépült ez a vonzódás, de nekem mindenképp szükségem volt a fizikai meg kapcsolati eltávolodásra is.

Mostmár nem nehéz együtt dolgoznom vele, vagyis de... de nem a korábbiak miatt, hanem mert más a ritmusunk, a logikánk, nehezen haladunk együtt.

2020. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!