Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 20 évesként lehet 15,(nemsokár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesként lehet 15,(nemsokára 16 éves barátnőm)? Nem olyan nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Korához képest nagyon érett

2020. szept. 6. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem bátran! A családja reakciójától azért függ, hogy mennyire lesz működőképes a kapcsolat.
2020. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A kor az csak egy szám.

Ha megértitek egymást,miért is ne?!

2020. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem férne bele

Ebben a korosztályban ég és föld akár 2 év korkülönbség is

2020. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem belefér, csak figyelembe kell venni hogy esetleg a lánynak még nincs annyi tapasztalata, türelmesnek kell vele lenni. A családjával is, mert jogosan merül fel bennük a kérdés hogy mit akar egy kicsit idősebb fiú a lányuktól, de meg kell őket nyugtatni, hogy szereted, vele szeretnél lenni, stb.

18/L

2020. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
4: Kategória :)
2020. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
#4 vagyok, ne haragudj, nem láttam. De gondolom ugyanaz vonatkozik erre az esetre is.
2020. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lett lepontozva a 3-as, az én véleményem is az, hogy az egyik még gyerek, a másik meg most lép ki a nagyvilágba. Persze ha egy szinten vannak értelmileg és érdeklődés tekintetében is, akkor hajrá-hajrá.
2020. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
sima, ne parázz ezen
2020. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, miért ne, de felhívom a figyelmed arra, hogy ő 16 és felfogásban lesz némi eltérés. Azért más élethelyzetben vagytok, ő középsulis, te meg már nem, lehet még tanulsz, vagy esetleg már dolgozol. Aztán te szabadabb vagy már, esetleg őt még fogják a szülei, jó ezt tisztázni is.
2020. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem is a kor számít, hanem hogy hanyadik osztályos.

Ha visszamaradt és most megy majd gimibe, akkor inkább ne, mivel senki se akar összejönni egy gyerekkel.


Az érettség függ a mögöttünk álló megoldott és megoldatlan feladatainktól.

Neki nem kellett sosem felelősséget vállalnia, mindig jobban tudták nála, hogy mi jó neki stb


Nem a korkülönbség a baj, hanem hogy ő gyerek, te pedig nem.

Gyerek.

Bárki bármit mond, akkor is gyerek, lehet bármilyen "érett".


Szóval majd 3 év múlva, még szintén 18 lesz. Az sem felnőtt, bárki bármit mond.


De ha majd 20 lesz és te 25 akkor úgy gondolom felnőttként mindketten részt tudtok venni a kapcsolatban rendesen.

Mert a kapcsolat nem a szexről és a gyerekes féltékenykedésről szól.


Mindenkivel úgy kellene indítani, hogy örökre tervezel, egyébként összejárhattok féltékenykedni meg szexelni azt kapcsolat nélkül is lehet.


Tehát ha belemész egy kapcsolatba (persze lehet tönkremegy majd és szakítotok) de abba úgy menj bele, hogy mindent beleadsz és akár életed végéig is szeretnéd a társad, a párod.


Gyereknek ilyen érzései sosem lesznek, mondhatja, hogy van, de nem tudja átérezni.


Ez a véleményem, remélem nem bántottam meg senkit.

2020. szept. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!