Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb korban is lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korban is lehet egy szerető pár szenvedélyes, sistergős, pajkos, huncut az ágyban?

Figyelt kérdés
A kérdésem inkább negyven, negyven fölötti nőkhöz szól, ugyanis én még csak huszonhárom vagyok és jelenleg nem is vagyok párkapcsolatban, de már most előre szorongok, hogy ha lesz valakim, mi lesz, ha "kihűl a tűz", nem akarom, hogy ez idősebb korban ellaposodjon, szeretném a távoli jövőben is majd intenzíven megélni a szerelmet, szeretetet intim helyzetben is.

2020. szept. 8. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 40 -es nők nem öregasszonyok. :)
2020. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
A negyvenes, ötvenes nők a legjobbak!☺ Bár nem tudom milyenek az ágyban, sajnos még egyhez sem volt szerencsém!🤣😅
2020. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj, félreértés ne essék, nem úgy értettem! Csak ezen kattog az agyam, hogy negyven fölött is lehet-e nagyon intenzív az ember szexualitás terén.
2020. szept. 8. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
40 fölött lehet, persze. #1 voltam :)
2020. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy rossz, kihűlt kapcsolatban a 40-es kort sem kell ehhez "megvárni", van ahol már pár hónap után elkezd kialudni a láng. Ha az "igazit" találod meg és tesztek is a kapcsolatért - nap mint nap akár - akkor meg 40-esen, sőt 50-esen sem múlik el a szenvedély.
2020. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A leszbikusok 40 felett már nem élnek nemi életet.Úgy hívják a jelenséget hogy LÁH.
2020. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Egy tippem van: rohadtul ne így indulj neki egy kapcsolatnak.

Ha egy kapcsolat kihűl, az okok elsősorban az egyének viselkedésében, vagy abban keresendő, hogy eleve össze sem passzoltak.

Persze az ember érzései, erre való képességei képesek csorbulni idővel, de normális kereteken belül.

2020. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, tanácsokat.
2020. szept. 9. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!