Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőként "egyszerre" 3 női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként "egyszerre" 3 női partnerrel szexelni mennyire veszélyes?Aids és egyéb nemi betegséggel kapcsolatban kérdezem.Nem,nem csalom meg a párom,mert ezek csak szexkapcsolatok vagy barátság extrákkal kapcsolat.(többi bővebben)

Figyelt kérdés
Eddig szűz voltam,de már bòven elmúltam 20,végre szeretném egy kicsit élvezni az életet,a fiatal éveimet.3 partner mennyire veszélyes,ha mondjuk megvannak hónapokig vagy akár 1-2 évig mindhárman?Miért mondják,bogy rizikósabb a nemi betegségek elkapása,hogy,ha az ember gyakrabban cserélgeti a partnereit?Egyszerre 3 emberrel szexelni másabb,mint,ha valakinek mondjuk 2 év alatt van 3 párja,akivel szexel?

2020. szept. 11. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
1 partner 1 veszélyességi faktor. Vagyis három partner az hármas szinten veszélyes.
2020. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attól függ az a három hány másikkal volt vagy ez nem befolyásoló tényező?Ehhez nagyon nem értek amúgy,szóval... 😅
2020. szept. 11. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
igen, ez látszik. És nem annyira vicces, inkább szomorú.
2020. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit értelmezhetőbben. A három partner kicsapongását nem tudod ellenőrizni,de még egyet sem.

Háromszorosára nő a rizikó,és ha négyen élvezitek az együttléteket,és valamelyik lány beteg lesz. Azt se fogjátok tudni. Hogy melyikőtöktől indult. Csak megy majd az újjal mutogatás,találgatás,stb.

2020. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De a rizikót még növelheti,hogy ha a négy lány nem csak leszbikus,hanem biszex.
2020. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

13:45

Nem vagyok tapasztalt (még), de szerintem sosem késő tanulni bármiről is legyen szó!🙃

2020. szept. 11. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A nulla rizikó ha csak egy partnered van és neki is te vagy az egyetlen az életében. Három partner háromszoros, de az hogy volt már az életedben három nem jelenti azt, hogy most máris STD-d van. Attól függ a partnereid mennyire voltak kicsapongók. Ha ennyire félsz akkor kérj eü. papírt, ha sok partnered van akkor célszerű amúgy is évente elmenni szűrésre.
2020. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

13:49

Az egyiknek van egy fix partnere egy ideje, de a másik kettő szexuális életéről nem tudok. :/

2020. szept. 11. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem is az AIDS-re van a legnagyobb esély,vannak más betegségek is,pl. akár a hepatitis, stb.

A partnereknek is lehetnek egyéb partnerei, és lehet ezekről nem is fogsz tudni.

Szerintem csak olyannal alakits ki kapcsolatot,akit jól ismersz és megbizol benne.

2020. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem a mennyiséggel van a baj.

Ha olyannal vagy aki könnyen kapható, gyakran vàltogatja a partnerèt.

Ha a megelőző hónapban mindhàrom lány 5 partnerrel volt akkor 15 szörös az esélye a betegsègnek. Ilyen esetben min hüvelygomba garantàlt.

2020. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!