Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Probléma, ha ilyen szinten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha ilyen szinten érzékeny vagyok szexuálisan?

Figyelt kérdés

Képes a barátnőm úgy mosolyogni, vagy a kezeivel, ujjaival úgy gesztikulálni, hogy már teljesen "megbolondulok", de pusztán a tekintetével, meg ahogy beszél hozzám, a hanglejtésével képes elérni, hogy beinduljon a "biológia". Vagy ha rám fúj, rám lehel vagy suttog, esetleg az arcát az arcomhoz simítja.


Ha megsimogatja a karomat, a hajamat, vagy simán egy öleléstől is (pláne, ha szorítóbb ölelés) gyakran már libabőrös leszek és remegek.


Tehát tényleg egy pillanat alatt kész tudok lenni. Nagyon nagy baj, ha ennyire nagyon szomjazom az intimitást?



2020. szept. 15. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma, a barátnőd szerintem kifejezetten örül neki :) Fiatal vagy, szereted a csajod, a füleden jönnek ki a hormonjaid ebben a korban ez a normális.
2020. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem :)
2020. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Óóh de aranyos :) Igen, teljesen normális. Ne veszítsd ezt el!
2020. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. egy egészen picit megijedtem, hogy "függő" vagyok, vagy nem is tudom, hogy inkább rajongás az, amit érzek, de akkor megnyugodtam! :)
2020. szept. 16. 07:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos, sőt! Én nagyon-nagyon örülnék hasonlónak
2020. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!