Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A Hajdani viselkedésünket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Hajdani viselkedésünket lehet a kamaszkor számlájára írni?

Figyelt kérdés

15-16 évesek voltunk párommal, mikor suliban megismerkedtünk, de igazából "ellenségként" ismertük meg egymást. Sportversenyeken, edzéseken szembe kerültünk egymással, rivalizáltunk. Aztán ez odáig kinőtte magát, hogy bármikor, ha találkoztunk, piszkáltuk, bosszantottuk egymást, odamondogattunk egymásnak, fenyegettük egymást, az öltözőben volt, hogy majdnem verekedésig fajult a dolog, lökdöstük egymást, kiabáltunk. Emlékszem a többiek, hogy csitítgattak minket. Egyszer viszont mégis sikerült összeverekednünk, amikor nem volt a közelben senki, aki leállítson, ám a verekedés szépen csókba és ölelésbe váltott át. Kérdezte a párom, "tetszünk egymásnak"? Bólogattam, no de az volt a bizarr, hogy a "szerető gesztusok" közepette is "ellenségeskedtünk". Mondjuk pl. két csók között egymás fejéhez vágtuk, hogy "gyűlöllek!" vagy két arc/hajsimítás között odavetettük a másiknak, hogy "akkor is szét lesz rúgva a segged a következő edzésen!"


Tudom, morbid az egész, párommal azóta immár 8 éve vagyunk együtt komoly kapcsolatban, a legnagyobb szeretetben és ezért fogant meg felétek is a kérdésem, mert a napokban bohóckodva felhoztuk az iskolás emlékeket, így értelemszerűen a megismerkedésünk történetét is. Mi arra jutottunk, hogy igazából kezdettől fogva szerettük egymást és többek között a kölcsönösen egymásra gyakorolt "erős agresszív" stílus is kulcsa volt ennek, meg hogy talán lehet, nem is volt az egész annyira nagyon komoly, de kíváncsi vagyok így névtelenül kivülálló gondolatokra is.


Annyit még, hogy az első gyengéd megnyilvánulás után is továbbra is rivalizáltunk, harciasok voltunk, de egy kis idő után felvetettem neki, hogy esetleg nem csak a suli kapcsán találkozhatnánk. A"olyan amilyen" magatartásunk mellett, végül egyre több randevúnk lett, apró lépésekben egyre közelebb kerültünk egymáshoz lelkileg is, fizikailag is és mint már mondtam, azóta 8 éve vagyunk együtt, de rajtunk ragadt az, hogy mai napig előszeretettel kötekedünk egymással, odamondogatunk a másiknak, hülyeségből tettetett veszekedést, kiabálást produkálunk, akár játékból verekedünk is. Ja és mindezek mellett rendszeresen együtt sportolunk. Futunk, vagy a kertben tornázunk, edzünk, erősítünk.


Ti mit gondoltok? Dilisek vagyunk? Ez a kapcsolatunk mozgatórugója? Tényleg a személyiségünk hozott minket össze és tényleg kezdettől fogva szerethettük egymást? Vagy csak egyszerűen az van, amit a legelején kérdeztem, hogy kamaszok voltunk?



2020. szept. 17. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Először is nagyon ahw a sztori😍😂 tényleg imádom,nagyon filmbe illő. Én az ilyet pláne tök őszinte vonzalomnak tartom,mert tuti hogy végig ott volt bennetek,csak ez később jött elő. De az tuti,hogy igen emiatt az agresszivítás miatt ilyen amilyen a kapcsolat,mert nagyon szenvedélyes és intenzív (ez a legjobb szó rá),és az ilyen nehezen alszik el. Meg így az elején majdnem írtam,hogy tényleg az ellentétek vonzzák egymást,de azért nem vagytok olyan nagy ellentétek,inkább mindketten erős személyiségek és jól működik így is a harmónia. Szerintem nagyon örülhettek,hogy nem unalmas a kapcsolat az elejétől kezdve,mert így el sem tudnám egyikőtöket sem képzelni egy nyugis típus mellett. (+rohadtul nehéz ilyen csipkelődös személyiséget találni).

A verekedésnél egyébként te vagy ő kezdeményezte a csókot?😁

2020. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményedet! :) Ő kezdte amúgy a csókot legelőször, én meg utána jól "rálicitáltam". Igazából még a szeretetünk fizikai megnyilvánulásai is - persze ez is leginkább a tizenéves korszakban volt így, de azért ma is eléggé jellemző - szinte amolyan versengésszerű, hogy melyikünk tud jobban csókolni, melyikünk öleli szorosabban/szenvedélyesebben a másikat, melyikünk nyomja/löki gorombábban a falnak a másikat. Nem akartam túlrészletezni, de az együttléteink is sokszor olyan "erőfitogtatás", "kölcsönös dominancia", "sport(?)", vagy nem is tudom mit mondhatnék. Mi még a hálószobában sem bírunk a vérünkkel, "összefonódás" során is szokásunk szidni, fenyegetni egymást! :P


Még egyszer köszönöm a véleményt, azt mindenesetre bátran kijelenthetem, hogy nagyon boldogok vagyunk! :D

2020. szept. 18. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
1,azért mert ezt egy film nyomán találta ki a kérdező, aki egyértelműen nem nő. Mondjuk az ilyen leírásokat olyanok szokták így kajálni akik szintén nem nők és nem tűnik fel nekik az idegenkezűség.
2020. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!